نشاط

بدنسازی سنگین برای فینال بیهوده است/ تصمیم کمیته فنی عاقلانه بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حمید بیگ گام به برنامه مسابقات دیدارهای برگشت فینال لیگ برتر فوتسال بین گیتی پاسند و مس سونگون گفت: “با توجه به تعطیلی مسابقات و جلسات تمرینی برای چند ماه ، انجام بدن سازی سنگین برای بی فایده است. فینال و من این کار را انجام خواهم داد. من تسلیم نمی شوم. باید بدن بازیکنان را با کار کردن با توپ و تقسیم انرژی آنها برای فینال آماده کنیم. به این معنا ، ما همچنین از نظر سالمندان استفاده کرده ایم تا بهترین آمادگی را داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال گیتی پاسند در مورد احتمال مصدومیت به دلیل نداشتن بدنسازی به بازیکنان یادآور شد: اگر بخواهیم همزمان بازیکنان را تحت فشار قرار دهیم ، مصدومیت آنها بیشتر خواهد شد و در طول مسابقه سقوط می کنند.

بی قام که برای از سرگیری تمرینات دوستانه با گیتی در اصفهان است ، در پاسخ به سوالی درباره زمان شروع تمرین تیمش روشن کرد: “امروز تست تاج داده ایم. امیدوارم تست ها فردا فرا می رسد و پس از آن تمرین را شروع می کنیم. دو سانتوس و الکس فالکون ، دو بازیکن برزیلی ، یازدهم ژوئن به اردوگاه تمرین خواهند پیوست.

وی با اشاره به جدایی نهایی داس سانتوس از گیتی پاسند پس از فینال لیگ برتر و دلیل این تصمیم و پیوند آن با مشکلات مالی ، گفت: این بازیکن تصمیم گرفته است سال آینده به اسپانیا برود. می آید”. او قول داده است بهترین کار خود را در فینال انجام دهد و ایران را با خاطره ای خوب ترک کند. درمورد مسائل مالی ، داس سانتوس به هیچ وجه در مورد پول بحث نکرد. او بازیکن بسیار حرفه ای است و فقط گفت که سال آینده به اسپانیا می رود.

سرمربی تیم فوتبال گیتی پاسند همچنین احتمال جدایی دروازه بان برزیلی الکس فلکون را در فصل آینده یادآور شد: یک یا دو باشگاه ایتالیایی الکس را می خواهند ، اما هنوز تصمیمی گرفته نشده است. الکس دروازه بان بزرگی است و باید دید که در آینده چه خواهد شد.

در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است سپهر محمدی دروازه بان سابق گیتی پاسند به این تیم برگردد؟ وی اظهار داشت: هیچ بحث خاصی درباره بازگشت سپهر وجود ندارد. او یکی از دروازه بانان بزرگ فوتسال ایران و یکی از بزرگترین ورزشکاران اصفهان است که احترامش اجباری است. در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از ترک پست چه خواهد کرد.

وی در پاسخ به سخنان نایب رئیس باشگاه گیتی پاسند که گفت اولویت این باشگاه برای فصل آینده ادامه کار با حمید بیگ قام است ، تصریح کرد: مسئولان باشگاه تا امروز (تا ظهر امروز) اولین هدف من رسیدن به بهترین نتیجه امسال با تلاش و پشتکار است.

گیتی پاسند ، سرمربی تیم فوتسال گیتی پاسند ، در پایان تصمیم کمیته فنی و توسعه برای مشارکت گفت: “کمیته فوتسال بهترین تصمیم را گرفت و من از اعضای آن تشکر می کنم.” در لیگ قهرمانان اروپا و دونده AFC. سال گذشته نماینده ایران در هر دو باشگاه آسیا و جام جهانی شرکت کرد و چون خسته بود ، نتوانست در جام جهانی قهرمان شود. این تصمیم باعث ایجاد انگیزه در تیم های دیگر می شود و بازیکنان و مربیان بیشتری را از ایران در سطح بین المللی نشان می دهد. فکر می کنم تصمیم کمیته فوتسال عاقلانه بود

دکمه بازگشت به بالا