آخرین وضعیت کارگران و حواشی اخیر نیشکر هفت‌تپه

مجله روز / خوزستان مدیرکل کار ، تعاون و رفاه اجتماعی خوزستان آخرین وضعیت حاشیه های اخیر شرکت عصای هفت تپه و کارگران آن را تشریح کرد.

ارسلان غمگین در مورد مشکلات و حاشیه های اخیر شرکت نیشکر هفت تپه به خبرنگاران توضیح داد: به دنبال مشکلات شرکت نیشکر هفت تپه و درگیری چند کارگر با مدیر عامل و اعلام عدم نیاز به مدیریت قند هفت تپه در چندین مورد کارگران و ارجاع مشکل به اداره کار ، به دلیل اهمیت موضوع هفت تپه و جلوگیری از سو abuse استفاده احتمالی دشمنان و مخالفان ، بلافاصله مقامات استانی برای بررسی موضوع حاضر شدند.

به گزارش مجله روز ، وی با اشاره به اینکه مسائل کار باید به صورت قانونی و خارج از بحث و جدال بررسی شود ، افزود: “ورود مقامات استانی به این موضوع فقط برای جلوگیری از مشکلات برای بررسی دقیق زوایای مختلف آنها و برکناری آنها نیز بود از کارگران جلوگیری کنید و بنابراین حقوق و مزایای کارگران به طور کامل پرداخت می شود.

مدیرکل کار ، تعاون و رفاه اجتماعی خوزستان اظهار داشت: مدیریت شرکت ورود آنها به کارگران را طی نامه ای ممنوع کرده است تا مشخص شدن وضعیت کارگران و مشخص شدن دفتر کار شهرستان شوش قطعاً آماده رسیدگی به شکایات کارگران در اسرع وقت.

غمگین افزود: به طور کلی ، نظر دولت ، به ویژه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، حفظ اشتغال ، حفظ و رونق تولید و احترام به قانون برای همه اعم از کارفرما یا کارگر است. . اصول ، نظم و رفتار سازمانی همه برای ادامه روند تولید در هر کارخانه یا شرکتی بسیار مهم و حیاتی است.

وی با اشاره به اظهارات برخی از اعضای مجلس شورای اسلامی در مورد وقایع اخیر شرکت نیشکر هفت تپه گفت: “به نظر می رسد از نظر حفظ آرامش و روند تولید و مهمترین موضوع این در مورد حفظ شغل است ، بهتر است از اظهار نظرهای غیر متخصص خودداری کنید. ” امنیت اتحادیه و درون یک شرکت را سیاسی نکنید تا ناخواسته دشمنان را تغذیه نکنید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا