حوادث

انهدام باندی با سرقت روزانه پنج ال۹۰ / بازکردن در خودرو با پیچ گوشتی

رئیس پلیس آگاهی تهران از انهدام باند سه نفری که بیش از 50 خودرو L90 را به سرقت برده بودند خبر داد.

به گزارش مجله روز ، سردار علیرضا لطفی ، در حاشیه برنامه بازداشت ، به خبرنگاران گفت: بود اوایل ماه مارس بود که چندین شکایت در مورد سرقت اتومبیل های ال 90 به پلیس آگاهی ارسال شد که توسط مأموران پلیس تقویت شد.

وی با بیان اینکه بازرسی از دوربین های مداربسته در اطراف محل های سرقت اولین سرنخ ها را در اختیار مأموران قرار داد گفت: در این تصاویر سه جوان دیده می شد که به سمت ماشین L90 در حال حرکت بودند. در همین راستا ، همزمان با تصاویر متهم که از دوربین های مختلف صحنه های سرقت به دست آمده ، مشخص شد که همه سرقت ها توسط سه جوان انجام شده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادعا کرد که تصویر متهمان مربوط به پایگاه داده مجرمان سابق است ، افزود: در بدست آوردن این اطلاعات ، هویت این سه نفر شناسایی شد. سارقان در سه عملیات همزمان در غرب تهران اعدام شدند ، آنها دستگیر شدند.

لطفی با اشاره به دستگیری و انتقال متهم به مقر پلیس و بازجویی اظهار داشت: در ابتدا این افراد سرقت را انكار كردند و حتی به آنها اطلاع دادند اما پس از مواجه شدن با آزمایشات و آزمایش های پلیس به جرم خود و باند اعتراف كردند. رهبر وی به افسران گفت که در خیابان های نازی آباد ، عبدول آباد ، یافت آباد و غیره قدم می زند. با یک ماشین دزدیده شده ، و هنگامی که اتومبیل های L90 را پیدا کرد ، آنها را با یک پیچ گوشتی باز کرد و سپس سوئیچ و یک سری کارها را نصب کرد: از نظر فنی آنها ماشین را می دزدند.

وی ادعا کرد که سارقان پس از سرقت خودروها وسایل داخل دستگاه مانند کاتالیزور ، باتری ، پس انداز A و … را به سرقت بردند و سپس خودروها را در مکانی خلوت رها کردند. وی اظهار داشت: این افراد در اظهارات خود اعتراف كردند. آنها آنقدر خوب عمل کردند که روزانه پنج سرقت انجام دادند و در بیش از یک ماه بیش از 50 ماشین را به همان شیوه سرقت کردند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت بازداشت شدگان به مواد مخدر اعتیاد داشتند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا