فرهنگ و هنر

فراخوان جایزه «کتاب ماه و سال کودک و نوجوان»

فراخوان جایزه “کتاب ماه و سال کودکی و نوجوانی” در بهار سال 1984 توسط کانون پرورش فکری دوران کودکی و نوجوانی منتشر شد.

به گزارش مجله روز ، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل مرکز ، دبیرخانه این جایزه از همه ناشران ، نویسندگان ، مترجمان ، تصویرگران و شاعران به زبان فارسی از ایران و کشورهای دیگر دعوت کرده است تا آثار خود را به مرکز ارائه دهند در این رویداد قضاوت کنید.

در نتیجه ، فقط کتابهایی که برای اولین بار در سال 1399 یا 1400 منتشر شده اند و برای اولین بار در جایزه کتاب ماه و سال شرکت کرده اند ، در این محاکمه قابل ارزیابی هستند.

دارندگان این آثار تا 16 ژوئن 1400 فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند تا برندگان جایزه در تابستان امسال معرفی شوند.

دبیرخانه این جایزه این اثر را در 4 بخش اصلی ارائه داده است: “قرائت در زمینه داستان” ، از جمله تألیف ، ترجمه (مشمول قانون کپی رایت) ، تولید مثل ، ادبیات نمایشی و مواد چاپی فیلمنامه ها ، “قرائت در حوزه شعر” ، “از جمله تألیف ارزیابی شده ، داستان های شعر و ترجمه (مشمول قانون کپی رایت) ،” روشنگری “و” خلاقیت “

همچنین سه جایزه ویژه “فرصت طلایی” برای کارهای منتشر نشده از نوگلمان بالای 18 سال یا پیشکسوتانی که مدت زیادی در زمینه های کودکی و نوجوانی ننوشته اند ، “استاد مهدی آذری زادی” ، جوایز بازنویسی سالانه و “پرواز مداد »جایزه سالانه دیگری به افتخار یک شخصیت برجسته حوزه ادبیات کودک و نوجوان به برندگان این رویداد اهدا می شود.

با حمایت و پشتیبانی از شاعران ، نویسندگان ، مترجمان ، تصویرگران و ناشران ، شناسایی و طبقه بندی آثار ارزشمند و معرفی آنها برای عموم و جلب توجه عموم مردم به مبحث کتاب و کتابخوانی ، به بهبود کیفیت کتاب برای کودکان و نوجوانان کمک کنید.

این جایزه شامل یک نشان پرنده ، لوح تقدیر ، جایزه نقدی و یک کتابفروشی برای کتابخانه های کانون پرورش فکری کودکان و جوانان است.

بر این اساس ، علاقمندان به شرکت در این رویداد می توانند کارهای خود را تا تاریخ 16 ژوئن 2014 در آدرس تهران ، بلوار کشاورز ، خیابان حجاب ، کانون پرورش فکری کودکان و جوانان ، معاونت فرهنگی ساختمان ، طبقه دوم ، دبیرخانه کودکان و کتاب جایزه ماه و سال نوجوانان ، کدپستی 1415613144 ارسال کنید.

تلفن ها: 021-88977885 ، 021-88951507 و 09370915814 برای تماس با دبیرخانه و آدرس ایمیل Talaeiforsat@gmail.com نیز برای ارسال آثار بخش فرصت طلایی در نظر گرفته شده است.

فراخوان کامل این رویداد در وب سایت خبری کانون به نشانی www.kanoonnews.ir موجود است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا