حوادث

اختلال چندساعته در خدمات فوریت‌های پزشکی فرانسه

شماره تلفن های پیشرو در زمینه ارائه خدمات تلفنی ، اضطراری و اضطراری فرانسه در سراسر کشور پس از اختلال در خط شبکه برای چندین ساعت قطع شد ، که این امر ارائه خدمات توسط خدمات پزشکی کشور را مختل می کند.

به گزارش مجله روز ، اخلال در روز چهارشنبه باعث شد افراد نیازمند به خدمات اورژانس برای مدت چند ساعت با مراکز اورژانس تماس نگیرند و به مراکز درمانی دسترسی پیدا نکنند.

در حالی که احتمالاً این اختلال باعث تلفات جانی شده است ، وزیر بهداشت می گوید هنوز زود است که بگوییم مرگ برخی از بیماران نیاز به خدمات به دلیل این حادثه بوده است.

به گزارش بی بی سی ، اولیویه واران وزیر بهداشت فرانسه گفته است که در این مدت سه یا چهار مورد مرگ در سراسر کشور گزارش شده است ، اما نتیجه گیری برای ارتباط این موارد با قطع ارتباط مراکز بهداشتی خیلی زود است. ‘اضطراری.

دکتر فرانسوی برون ، رئیس م Instituteسسه اورژانس سامو ، ارائه دهنده خدمات فوریت های پزشکی ، به کانال تلویزیونی بیافام فرانسه به کانال گفت: “بسته به محل تماس ، هیچ یک از این دو یا سه تماس برقرار نشده است.”

علت این اختلال هنوز مشخص نشده است.

به گزارش یورونیوز ، این خرابی که از بعدازظهر چهارشنبه آغاز شد ، چندین ساعت به طول انجامید و تقریباً نیمه شب تعمیر شد. با این حال ، مقامات فرانسوی می گویند این اختلال در برخی از مناطق این کشور تا ظهر پنجشنبه ادامه دارد.

این اختلال به این دلیل رخ داد که تماس با شماره های اورژانس ملی ، شماره های فوریت های پزشکی ، شماره های پلیس ، شماره های آتش نشان و شماره های اضطراری اتحادیه اروپا از کار افتاد. علاوه بر این ، امکان برقراری تماس از تلفن های همراه با تلفن ثابت قطع شد.

در همین حال ، تحقیقات اداری و قضایی درباره مرگ یکی از افراد ، که ممکن است به دلیل تغییر در شبکه تلفن اورنج رخ داده باشد ، آغاز شده است.

مقتول یک مرد 63 ساله از شهر وان در غرب فرانسه بود که عصر چهارشنبه دچار ایست قلبی شد. همسر این مرد پس از آنکه وی نتوانست با مرکز فوریت های پزشکی تماس بگیرد مجبور شد رانندگی خود را به بیمارستانی در وان برساند اما علی رغم تلاش پزشکان برای احیای او در بخش اورژانس بیمارستان درگذشت.

دادستان کل وان به خبرگزاری فرانسه گفت که وی دستور تحقیق درباره مرگ این شهروند را صادر کرده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا