نشاط

ده‌بزرگی فینالیست شد/ سه فرنگی‌کار به گروه بازنده‌ها رفتند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، در پایان مسابقات مقدماتی پنج پزو اول ، امیررضا ده بزرگی در وزن 55 کیلوگرم به فینال رسید و ایمان محمدی ، محمد آذرمخت و امیر محمد بیات در وزن 63 کیلوگرم ، 77 و 130 کیلوگرم در گروه بازندگان قرار دارد.
نتایج رزمندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم ، امیررضا ده بزرگی پس از استراحت در دور اول ، با نتیجه 5 بر 4 در دور دوم ، المیر علی اف در آذربایجان را پشت سر گذاشت. وی در دور سوم و یک چهارم نهایی ، آدام اوزون ترکیه ای را با نتیجه 8 بر صفر شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. در این مرحله ، ده بزرگ اسکار کربایف قزاقستانی را با نتیجه 6 بر صفر شکست داد و راهی فینال شد. وی در این دیدار به مصاف علی مردون عبدالله اف ازبکستان می رود.

در وزن 63 کیلوگرم ، ایمان محمدی پس از استراحت در دور اول ، لاجوجائی از آمریکا را در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر شکست داد. در دور سوم و یک چهارم نهایی ، 11-3 مقابل روسیه شکست خورد. باکایف و به دلیل حضور این حریف در دیدار پایانی ، محمدی به گروه بازنده ها رفت. در این گروه ، او با ضیا باباشف از آذربایجان روبرو می شود و در صورت پیروزی ، راهی دیدار مدال برنز برابر مانوئل استویچا رومانیایی می شود.

در وزن 77 کیلوگرم ، محمد حسین آذرمخت پس از استراحت در دور اول ، واسیل کوجوک از رومانی را در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر شکست داد. 12-4 مقابل Axayus Mokubo نروژی و با توجه به صعود این جنگنده به فینال ، آذرمخت دوباره بخشی از گروه گاه به گاه بود. در این گروه ، او باید با کریستوفر کلانی مجارستانی بجنگد و در صورت پیروزی مقابل این حریف ، به مسابقه مقدماتی می رود تا با اگاد ، عماد ابولاتا مبارزه کند.

در وزن 87 کیلوگرم علی عابدی درزی در دور اول با نتیجه 4 بر 3 مقابل آلگوت کالمن سوئدی شکست خورد و به دلیل حذف این فایتر در دور بعد ، عابدی درزی حذف شد.

در وزن 130 کیلوگرم امیر محمد بیات پس از استراحت در دور اول دور دوم مقابل سرخان ممدوف آذربایجانی 2 بر 3 شکست خورد و به دلیل حضور این مبارز در دیدار پایانی ، بیات به گروه بازنده ها رفت. در این گروه ، او با توماس واورسینسیک لهستانی مبارزه می کند و در صورت غلبه بر این حریف ، به دیدار مقدماتی می رود تا مدال برنز را به نیکلاس نتونیاس ، یونانی برساند.

مسابقات فرصت مجدد فوق سنگین فردا صبح و مسابقات مقدماتی و نهایی فردا عصر (شنبه) برگزار می شود.

دکمه بازگشت به بالا