فرهنگ و هنر

دیدار معاون برون‌مرزی صداوسیما با معاون برنامه‌ریزی رئیس‌جمهور ونزوئلا

معاون وزیر امور خارجه و گروهی از مدیران تلویزیون و رسانه های اسپانیایی توسط ریکاردو منندز ، معاون برنامه ریزی رئیس جمهور ونزوئلا و کاپایا رودریگز گونزالس ، معاون وزیر امور خارجه ونزوئلا در امور آسیا ، خاورمیانه و اقیانوسیه معرفی شدند.

به گزارش مجله روز ، به نقل از روابط عمومی پرس تی وی ، پیمان جبلی در این نشست با اشاره به اهمیت رویکرد ضد زورگویی ملت های آمریکای لاتین در رسانه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران ، همکاری و پویایی نزدیک بین اسپانیایی زبانان اسپانیایی. TV and Telesour او آن را توصیف کرد و بر لزوم تقویت هرچه بیشتر آن تاکید کرد.

وی افزود: رسانه های گروهی در کشورهایی مانند ایران و ونزوئلا نقش مهمی در مبارزه با حملات رسانه های غربی و مبارزه با اخبار دروغین آنها دارند.

وی جوهر ناب استقلال ایران و ونزوئلا و همه ملت های جهان استقلال طلب را عاملی برای نفوذ در پیام جنبش های مردمی به ویژه پیام انقلاب اسلامی ایران و انقلاب بولیواری مردم ونزوئلا دانست. در منطقه و جهان باز کن؛ اما بدون رسانه ها برای محافظت از این پیام ها ، باج گیری رسانه های امپریالیستی در جهان امروز امکان پذیر نخواهد بود و از این نظر ، وجود و فعالیت رسانه هایی مانند Hispano TV و TeleSur بسیار مهم و موثر است.

جبلی استراتژی اصلی معاون صدا و سیمای برون مرزی جمهوری اسلامی ایران. وی در مواجهه با تحریم های شکست خورده ، ونزوئلا را در ایجاد اتحاد رسانه ای و ایجاد جبهه مشترک برای رسانه ها برای بیان حقیقت و افزایش آگاهی در بینندگان جهانی ، مهم توصیف کرد.

منندز گفت: “هر گونه مبارزه اجتماعی و سیاسی بدون مبارزه رسانه ها غیرممکن است و محکوم به شکست است.”
معاون رئیس جمهور ونزوئلا ادامه داد: یکی از اشکال همکاری مشترک ایران و ونزوئلا استفاده از مدارس رسانه ای جایگزین برای بهبود و توسعه جنبه های تکنولوژیکی این همکاری است و ما باید به طور رسمی این نوع همکاری رسانه ای را در کمیسیون تعریف کنیم. ایران و ونزوئلا. “

وی گفت: “تا زمانی که رسانه هایی مانند Hispano TV و TeleSur وجود داشته باشند ، صدایی برای مردم وجود دارد و ما از تلاش رسانه ای خوب شما تشکر می کنیم.”

در این جلسه همچنین علی اجاره دار مدیر تلویزیون Hispana و کارلوس آنتونیو آلکالا کوردونز سفیر جمهوری ونزوئلا و معاون رئیس جمهور و معاون وزیر امور خارجه که در مراسم تحلیف دکتر سید ابراهیم رئیسی در تهران شرکت کردند حضور داشتند. وی را برای بازدید از نقاط مختلف تلویزیون Hispan TV و صدا و سیما همراهی کرد.

ریکاردو منندز ، معاون برنامه نویسی ونزوئلا نیز در برنامه “در جستجوی حقیقت” در Hispan TV ظاهر شد و با بینندگان برنامه محبوب صحبت کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا