فرهنگ و هنر

جزییاتی از بلیت‌فروشی جشنواره تئاتر فجر در پیک ششم کرونا

مدیر روابط عمومی، اطلاع رسانی و تبلیغات چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با تاکید بر رعایت ظرفیت مجاز 30 درصدی در استفاده از اتاق ها، از عدم فروش بلیت اتاق های کوچک خبر داد.

به گزارش مجله روز، به نقل از ستاد خبری چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، وحید لک، مدیر روابط عمومی، اطلاع رسانی و تبلیغات جشنواره، نحوه بکارگیری بهترین تلاش برگزارکنندگان رویداد را برای رعایت رویه های بهداشتی تاج تشریح کرد. ستاد ملی.

وی ادامه داد: چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از امروز پنجشنبه ۱۴ بهمن ماه به طور رسمی آغاز می شود و مراسم افتتاحیه این رویداد با حضور بخشی از تئاتر کشور در شهر تاریخی یزد برگزار می شود. جامعه و مدیران هنری و فرهنگی.» در این مراسم از برگزیدگان مسابقه عکاسی، پوستر و نمایش معرفی می شود و از پنج پیشکسوت استان های خراسان رضوی، یزد، ایلام، سیستان و بلوچستان و تهران تجلیل می شود. “او گفت.

لک افزود: افتتاح باجه بلیط چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر که از امروز پنجشنبه 14 بهمن ماه ساعت 12 ظهر بر اساس برنامه محل برگزاری جشنواره و اعلام رسمی وزیر برگزار شد، حائز اهمیت است. فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 درصد ظرفیت سالن‌ها در ستاد ملی استفاده می‌شود. بلیت فروشی داشته باشید، و این فقط در مکان های بزرگ اتفاق می افتد.”

وی با بیان اینکه چرا سالن های کوچک بلیت فروشی نخواهند داشت، گفت: به دلیل اینکه 30 درصد در سالن های کوچک رقم قابل توجهی نخواهد بود و باید این ظرفیت در اختیار هیئت داوران، هنرمندان تئاتر استانی و رسانه ها قرار گیرد و در نتیجه مابقی نیز در نظر گرفته شود. شماره “نباید برای فروش ارائه شود، علاوه بر این، در اصل، در اتاق های کوچک باید با دقت بیشتری از پروتکل های بهداشتی پیروی شود.”

مدیر روابط عمومی، اطلاع رسانی و تبلیغات چهلمین جشنواره فجر ادامه داد: برخی از عزیزان در مطبوعات مکتوب عنوان کرده بودند که در جشنواره تئاتر فجر پروتکل های بهداشتی رعایت نمی شود و بنده از این تریبون برای اعلام جشنواره فجر چهلم استفاده می کنم. جشنواره بین‌المللی تئاتر تا این لحظه هنوز به‌طور رسمی آغاز نشده است و ان‌شاءالله اجراهای صحنه‌ای، سایر اجراها، تئاتر رادیویی و اجرای خیابانی از یکشنبه ۱۵ بهمن ماه آغاز می‌شود و با رعایت کامل موازین بهداشتی انجام می‌شود.

وی افزود: روز جمعه 15 بهمن ماه انشالله در افتتاحیه نمایشگاه عکس و پوستر و همچنین نمایشگاه مستندات چهلمین جشنواره تئاتر فجر حضور خواهیم داشت و از علاقمندان و علاقه مندانی که مایل به بازدید از این جشنواره هستند دعوت به عمل می آوریم. نمایشگاه های ذکر شده در بالا.” از آنها می خواهیم در خانه هنرمندان ایران حضور پیدا کنند.

وی با اشاره به اینکه ستاد جشنواره وسایل خود را برای انتشار آنلاین آثار ارائه شده در این رویداد در بسترهای اعلام شده آماده کرده است، افزود: چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به ما کمک خواهد کرد پخش آنلاین نمایش ها از طریق تئاتر ایرانی. . تلویزیون “.

وی افزود: در این دوره از جشنواره، تبلیغات محیطی شهری همزمان با افتتاحیه آغاز شده است و این تبلیغات در منطقه 11 تهران و همچنین سایر نقاط شهر ادامه خواهد داشت و شاهد آن در جلوی سالن‌های نمایش.» امیدواریم در اولین روز از فعالیت‌ها، یکشنبه 15 بهمن ماه به‌طور کامل اجرا شود. با ما بودند

انتهای پیام/

چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از 14 تا 18 بهمن ماه به دبیری حسین مسافر آستانه در حال برگزاری است.

دکمه بازگشت به بالا