حوادث

حریق یک ساختمان اداری در ونک

سخنگوی سازمان ایمنی و آتش نشانی شهر تهران از آتش سوزی در یک ساختمان 8 طبقه در خیابان خدامی خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت وگو با مجله روز وی در این رابطه اظهار داشت: ساعت 2:30 بامداد امروز یک مورد آتش سوزی در ساختمانی در خیابان خدامی در سامانه 25 سازمان حراست و خدمات آتش نشانی شورای شهر تهران گزارش شد که بلافاصله سه ایستگاه آتش نشانی با نردبان هیدرولیک و در محل حادثه حامل تجهیزات تنفسی منتقل شد.

وی ادامه داد: آتش نشانان در مدت چهار دقیقه در محل حاضر شدند و متوجه آتش سوزی در یک ساختمان اداری هشت طبقه هر طبقه به عرض 2 متر و دو واحد شدند. آتش در طبقه دوم رخ داد و هر دو واحد در آتش سوختند. از آنجایی که نورگیرهایی بین دو ساختمان وجود داشت، آتش طبقات بالایی را نیز به همان شیوه تحت تاثیر قرار داد.

ملکی تصریح کرد: مسیر نورگیر کاملا قابل اشتعال بود به همین دلیل آتش از سطح سقف خارج شده و از فواصل اطراف قابل رویت بود. آتش نشانان به سرعت به محل حادثه رفته و عملیات را آغاز کردند. خوشبختانه چون یک ساختمان اداری بود کسی داخل آن نبود.

وی گفت: آتش نشانان در عملیاتی سخت از پشت بام عملیات را آغاز و از طریق یگان های داخلی نیز نفوذ کردند. پس از مدتی تلاش آتش نشانان، آتش مهار شد. مدتی است که آتش خاموش شده است، اما نیروها به جستجوی آتش پنهان ادامه داده اند، زیرا خدمه زیادی در آتش سوخته شده اند.

وی در پایان گفت: تخلیه دود نیز آغاز شده و تلفات جانی نداشته است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا