نشاط

واکنش باشگاه پیکان به حواشی پس از دیدار با ذوب‌آهن

باشگاه پیکان در واکنش به اتفاقات پس از دیدار با ذوب آهن بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش مجله روز و به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان، پس از پیروزی تیم فوتبال پیکان در هفته بیست و یکم لیگ برتر مقابل ذوب آهن، مسئولان باشگاه اصفهانی به رسانه ها گفتند که این موضوع واکنش خودروسازان را در پی داشته است.
باشگاه پیکان در این خصوص اطلاعیه ای صادر کرد:

متأسفانه بعد از برد ارزشمند تیم فوتبال پیکان در اصفهان و تداوم موفقیت های لیگ برتر بیست و یکم، مسئولان باشگاه ذوب آهن حرف هایی را علیه باشگاه تاسیس شده پیکان زدند که توجیه نشد.

در 24 ساعت گذشته شاهد اتفاقاتی بودیم که از مهد تمدن ایران انتظار نداشتیم. استفاده از کلماتی مانند دستیار پیکان، تیم 12 نفره پیکان، کشش با فساد و …. در رسانه رسمی باشگاه ذوب آهن و همچنین در چارچوب صحبت های برخی اعضای باشگاه. ، موضوع عجیبی است که حتی ریاست محترم جمهور نیز نسبت به آن واکنش نشان داده و از سوی اداره داوری نیز پیگیری شده است.

از این رو باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان که همواره نیکی و جوانمردی را سرلوحه کار خود قرار داده است، به همتایان ذوب آهن خود این حق را می دهد که از ناکامی های اخیر این تیم ناامید شوند. حتی نیازی به عذرخواهی از اعضای باشگاه ذوب آهن نداریم اما بدیهی است در صورت تکرار این مشکلات مجبور به استفاده از حقوق قانونی خود که اعتراض رسمی به مراجع ذی صلاح است خواهیم بود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا