نشاط

کامپوند مردان فینالیست شدترکیب مرد فینالیست شد

پس از مسابقات جهانی پارالمپیک در امارات متحده عربی، کامپوند مردان فینالیست شد و کامپوند زنان به رده بندی صعود کرد.


به گزارش مجله روز، برای مسابقات تیر با تعظیم قهرمانی جهان در امارات نیز صبح امروز پیگیری شد و تیم مختلط کشورمان با تشکیل مریم یاورپور و رمضان بیابانی پس از استراحت در دور اول در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه 147 بر 144 مقابل جنوب به برتری رسید. کشور کره. تجهیزات ایران در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 147 بر 146 مقابل بریتانیای کبیر او شکست خورد و به نیمه نهایی نرسید.

تجهیزات کامپوزیت مردان ایران با هادی نوری و رمضان بیابانی پس از استراحت در دور اول، در مرحله یک هشتم نهایی مقابل این تیم قرار گرفت. قزاقستان او رفت و با نتیجه 154 بر 141 پیروز شد و تیم ایران در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف این تیم می رود. ایتالیا او رفت و با نتیجه 152 بر 151 پیروز شد و به جمع 4 تیم برتر مسابقات راه یافت. تیم ایران در نیمه نهایی 152 بر 150 اسلواکی را شکست داد و فینالیست شد. تیم ایران روز جمعه قهرمان شد مدال طلا او به مصاف تیم ملی استرالیا می رود.

تیم کامپوند بانوان ایران با ترکیب مریم یاورپور و فرزانه عسگری در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه 142 بر 129 مقابل عراق او برنده شد. تیم ایران در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 151 بر 145 مقابل ایتالیا پیروز شد و راهی نیمه نهایی شد. انتخابی ما در نیمه نهایی با نتیجه 148 بر 143 مقابل تیم قرار گرفت بوقلمون او شکست خورد و جواز حضور در این مسابقه را گرفت. تیم ایران روز جمعه برای کسب مدال برنز به مصاف تیم انگلیس می رود.

انتهای پیام//

بیشتر بخوانید:


ارز در

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا