نشاط

هجدهمین شکست فوتسال حفاری / اهوازی‌ها در لیگ برتر می‌مانند؟

مجله روز/ خوزستان تیم ملی فوتبال در هفته بیست و چهارم لیگ برتر مغلوب مس سونگون شد.

هفته بیست و چهارم لیگ برتر امروز نهم اسفندماه در حالی برگزار شد که تمرینات خانگی میزبان تیم دوم جدول مس سونگون بود. حیدر فرهادی با کمک پانچ چیف و کیاوش علاسوند به عنوان جانشین داور داور مسابقه بودند.

به گزارش مجله روز، این دیدار برای هر دو تیم بسیار مهم بود. مس با 51 امتیاز، 3 امتیاز را برای تثبیت جایگاه دوم خود می خواست و دریلینگ به دلیل امید به زنده ماندن در دو هفته باقی مانده تا فینال لیگ برتر، به دنبال پیروزی بود.

حفاری با توجه به انگیزه بقا در لیگ، بازی را خیلی خوب آغاز کرد و با موقعیت های خوبی برای گلزنی مواجه شد که با عملکرد خوب دروازه بان مس، نتوانستند وارد دروازه حریف شوند. در نیمه اول مس سونگون نیز موقعیت هایی به دست آورد که با دفاع خوب بازیکنان مته رد شد. اما تلاش مسی ادامه داشت و در دقیقه 15 از سردرگمی بازیکنان حفاری مقابل دروازه استفاده کرد و به گل رسید. در ادامه این قسمت دریلینگ می توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما باز هم با عملکرد خوب او دروازه حریف مهار شد.

نیمه اول با تک گل مس سونگون به پایان رسید.

در نیمه دوم حفاری خوب شروع شد و در دقیقه سوم موقعیت صددرصدی ملی پوش حفاری به گل تبدیل نشد تا تیم اهوازی در بحران پشیمان شود. حفاری در ادامه فشارها را برای گل تساوی افزایش داد و موقعیت های خوبی هم داشت اما باز هم نتوانستند گلزنی کنند.

ملی حفاری نیز در دو دقیقه پایانی گل دوم را به ثمر رساند که در دو دقیقه پایانی قدرتمندانه بازی کرد تا مساوی شود. این دیدار با نتیجه 2-0 به سود مس سونگون به پایان رسید تا بقای او در لیگ برتر دشوارتر شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا