نشاط

نشست کمیته تخصصی ورزش و جوانان ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد

جلسه کمیته تخصصی ورزش و جوانان ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد.

جلسه کمیته تخصصی ورزش و جوانان ستاد بزرگداشت دهه فجر به منظور تشریح و تبیین برنامه های گرامیداشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی توسط وزارت ورزش و جوانان و تشکل های عضو ستاد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مجله روز، جلسه کمیته تخصصی ورزش و جوانان ستاد بزرگداشت دهه فجر به همت وزارت ورزش و جوانان و تشکل های عضو ستاد با هدف تشریح و تبیین برنامه های بزرگداشت مقام معظم رهبری برگزار شد. سالگرد. پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام احدی مدیرکل دفتر امور فرهنگی با تاکید بر ساماندهی هر چه بیشتر برنامه های دهه مبارک فجر نسبت به سال گذشته، تاکید کرد: امسال نیز مانند دوره های گذشته جامعه بزرگ ورزش و جوانان کشور در برنامه ها حضور پررنگ و موثری دارد.

وی افزود: تشکل های عضو ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر با همدلی، همسویی و همکاری برنامه های متنوع و متعددی را برای تبیین شایسته دستاوردهای انقلاب اسلامی، آن گونه که شایسته ایران عزیزمان است، پیش بینی کرده اند.

دیدار حجت الاسلام احدی مسئولان با ورزشکاران و جوانان، برگزاری کارگاه های آموزشی در سطح بین المللی، برگزاری رویدادها و مسابقات ورزشی، فرهنگی و علمی در سطح ملی و بین المللی، تجلیل از پیشکسوتان، افتتاح پروژه های ورزشی و تجلیل از معززان خانواده شهدا از جمله برنامه های پیش بینی شده در دهه مبارک فجر.

معاون توسعه ورزش بانوان در ادامه این نشست، دهه فجر را فرصتی برای بازنگری ارزش ها و آرمان ها دانست و گفت: حاصل تلاش ها و جانفشانی های آزاده مردان و زنان ایران زمین کلید خورده است. که درهای فتح و پیروزی را به روی ملت بزرگ ایران می گشاید ما باید تلاش کنیم تا بتوانیم انقلاب اسلامی را آنگونه که شایسته است به افکار عمومی به ویژه جوانان نشان دهیم.

کاظمی پور از اجرای اردوی جهادی با حضور ملی پوشان در دهه مبارک فجر خبر داد و افزود: این اردوی جهادی در مناطق کمتر برخوردار برگزار می شود.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در این نشست از نگارش کتاب حاج قاسم خبر داد و گفت: این کتاب ارزشمند در 21 فروردین 1402 با حضور جامعه ورزش به کمیته ملی المپیک تقدیم می شود.

سید مناف هاشمی افزود: از تمامی فدراسیون های میزبان مسابقات بین المللی در دهه مبارک فجر حمایت مادی و معنوی خواهیم کرد. تجدید میثاق با امام شهدا در بهشت ​​زهرا(س)، تجلیل از خانواده معظم شهدا و اهدای خون به آکادمی ملی المپیک از دیگر برنامه های این نهاد به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر است. .

گفتنی است در این جلسه فیروزی معاون مدیریت و توسعه منابع دکتر دکتر کلهر معاون فرهنگی و توسعه ورزشهای همگانی احمدی مشاور وزیر و مدیرکل این وزارتخانه، خلیلی مدیرکل توسعه ورزش های همگانی و رئیس فدراسیون همگانی، پندیده مدیرکل توسعه ورزش روستایی و عشایری و ناظر فدراسیون ورزش های روستایی و بومی محلی بازی ها حضور داشتند و برنامه های خود را تشریح کردند.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه رای دادن به و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا