نشاط

گره‌گشایی از مشکلات مردم، رویکرد سفرهای دولت سیزدهم است

معاون وزیر اقتصاد:

معاون بانکی، بیمه ای و بنگاه های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: بررسی و گره گشایی از مشکلات مردم به ویژه در حوزه های اقتصادی از برنامه های مهم و محوری دولت 13 در سفرهای استانی است.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری آنا، سید عباس حسینی معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی در حاشیه میز روابط عمومی این اداره کل. در یزد افزود: پاسخگویی به مشکلات و مسائل مردم در حوزه های مختلف اقتصادی؛ بانک و بیمه، مالیات، گمرک، بازار سرمایه، تسهیل تجارت و غیره. از جمله وظایف مدیران اقتصادی هستند و مدیران اقتصادی استان ها بر این مسائل نظارت دارند.

نماینده تام الاختیار وزیر امور اقتصادی و دارایی در سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت به یزد اظهار داشت: در این راستا جدول روابط عمومی نهادهای استانی زیرمجموعه وزارت اقتصاد و مدیران است. از حوزه های مختلف ظرف سه روز به مردم پاسخ خواهند داد.

وی سفرهای استانی هیئت دولت و راه اندازی دفتر روابط عمومی را فرصت مناسبی برای ارائه خدمات بیشتر به مردم برشمرد و توجه مدیران و مسئولان به این امر را برجسته کرد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان یزد نیز گفت: شهروندان می توانند در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هفته جاری از ساعت 8 الی 18 با رعایت پروتکل های بهداشتی به آدرس میدان امام حسین (ع) واقع در حمیدیه مراجعه کنند. . بلوار

محمد دهقان منشادی افزود: مسئولان واحدهای تجاری، تولیدی، صنعتی و معدنی استان می توانند مشکلات و مسائل خود را به صورت حضوری یا از طریق سامانه تلفنی 111 با نماینده وزیر امور اقتصادی و دارایی و مدیران ادارات کل استان در میان بگذارند. این وزارتخانه در یزد.

وی خدمت به مردم و رفع مشکلات آنها را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: باید در قبال مردم پاسخگو باشیم و در این راستا باید تلاش کنیم تا روحیه امید را برای مردم به ویژه در حوزه اقتصادی ایجاد کنیم.

مدیران و مسئولان نهادهای استانی وزارت امور اقتصادی و دارایی در یزد از جمله امور مالی، تملک کالا، گمرک، شورای هماهنگی بانک ها و بیمه ها، بورس منطقه ای، سرمایه و سرمایه گذاری در یزد حضور دارند. روابط عمومی. میز سفر استانی رئیس جمهور.

دومین سفر رئیس جمهور و هیات دولت پنجشنبه و جمعه هفته جاری در یزد انجام می شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا