استان ها

۵ مستند در صدا و سیمای مرکز خلیج فارس با حضور سردار تنگسیری رونمایی شد

 ۵ مستند در صدا و سیمای مرکز خلیج فارس با حضور سردار تنگسیری رونمایی شد

با حضور سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه، پنج مستند تولید شده در صدا و سیمای مرکز خلیج فارس تحت عنوان‌های مستند نبرد ۲۹، برای بیرق، اتوبوس سامرا، ستارگان خلیج فارس و مستند شهید تختی نژاد رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری مجله روز هرمزگان ، مدیرکل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس گفت: مستند نبرد ۲۹، برای بیرق، اتوبوس سامرا، ستارگان خلیج فارس و مستند شهید تختی نژاد مستند‌هایی هستند که امروز رونمایی شدند.

مهران جلایی افزود: در سال‌های اخیر با حمایت‌های نیروی دریایی سپاه برنامه‌های مختلفی با موضوع دفاع مقدس در صدا و سیمای مرکز خلیج فارس تولید شده است.

وی گفت: مستند‌های رونمایی شده امروز نشان دهنده بخشی از فعالیت‌های بزرگ و مجاهدت‌های حافظان امنیت بویژه بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس افزود: برنامه‌های دیگری در حوزه دفاع مقدس در دست تولید است که نقطه عطف آن زندگی نامه شهیده فاطمه نیک در جزیره هرمز با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که از هفته آینده کار فیلم برداری آن آغاز می‌شود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم ضمن رونمایی از این مستندها، از بخش‌های مختلف صدا و سیمای مرکز خلیج فارس بازدید کرد.

سردار علیرضا تنگسیری در حاشیه رونمایی از این مستند‌ها گفت: صدا و سیمای مرکز خلیج فارس مرکزی بسیار مهم است که در جغرافیا و استان بسیار راهبردی و مهم واقع شده است.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا