نشاط

انتقاد شدید اشکش از بازیکنان نفت: چوب رفتار آماتور برخی بازیکنان را می‌خوریم!

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از بازیکنان خود به شدت انتقاد کرد.

به گزارش مجله روز، ابراهیم اشکش پنج‌شنبه شب در نشست خبری بعد از بازی با تراکتور، اظهارکرد: تفاوت تیمی که رفتار حرفه‌ای دارد و تیمی که رفتار حرفه‌ای ندارد همین است. تیمی که بعد از بازی با گل‌گهر در ۲۱ اسفندماه سال گذشته تمرین نداشت و به نوعی رکورد اعتصاب در این فصل را شکست و شش بار اعتصاب پی در پی داشت، نتیجه‌اش همین می‌شود. تا بدن فوتبالیست آماده نباشد نمی‌تواند تاکتیک و حتی تکنیک خود را نشان دهد. امروز هم دیدید برخی بازیکنان می‌خواستند فوتبال بازی کنند اما بدن آن‌ها اجازه این کار را نمی‌داد.

او ادامه داد: بی‌مسئولیتی در تیم نفت زیاد شده است؛ بازیکنان ما تاکنون ۵۰ درصد قرارداد خود را گرفته‌اند که پول کمی هم نیست ولی رفتارهای غیرحرفه‌ای دارند که به نظرم در دوران تمام سرمربیان قبلی هم انجام شده است. ما تنها با چند جلسه تمرینی برای بازی با تراکتور آماده شدیم و این را جایی نگفته بودم. من عرق شهرم را دارم و خیلی مربیان به این جا نیامدند و من آبرویم را گذاشتم تا برای شهرم کار کنم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: ما چوب رفتار آماتور برخی بازیکنان را می‌خوریم در حالی باشگاه، شرکت مناطق نفت خیز جنوب و شهر مسجدسلیمان شرایط را فراهم کرده‌اند. بیش‌تر تیم‌ها پول خود را دیر یا زود می‌گیرند ولی این راهش نیست که با نیامدن سر تمرین با آبروی خود، شهر و ما بازی کنند. فوتبال این نیست که بازیکن بخورد و بخوابد و پول بخواهد. نتیجه امشب باید بدتر و اسفناک‌تر از این رقم می‌خورد. به هر حال رفتار بازیکنان خوب نبود و این نتیجه حاصل اعتصاب‌های بی‌مورد بازیکنان است.

وی بیان کرد: تیمی که انتهای جدول است بازیکنان آن نباید بگویند پول من را کی می‌دهند، در حالی که ۵۰ درصد هم گرفته‌اند و باید کار خود را انجام دهند. در تیم ما بازیکن به جای این که بازی کند، به دنبال این است که در بازی پای خود را بگیرد و بیرون بیاید تا شخصیتش کم‌تر آسیب ببیند. متاسفم که بازیکنان به خود بد کردند و مطمئنا لطمه آن به خود آن‌ها می‌خورد. البته فوتبالیست‌های بزرگ و شریفی هم داریم اما رفتار آن‌ها خوب نبود. برای این رفتار متاسفم ولی ما پای کار هستیم.

ادامه دارد…

دکمه بازگشت به بالا