حوادث

بهره‌مندی بیش از ۱۸۹ هزار کودک از خدمات فضای دوستدار کودک هلال‌احمر

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر گفت: بیش از ۱۸۹ هزار کودک از خدمات فضای دوستدار کودک سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر در طرح نوروزی بهره‌مند شدند.

به گزارش مجله روز، حجت‌الاسلام سیدهاشم حسینی المدنی، با اشاره به طرح ملی خدمات بشردوستانه جوانان به مسافرین نوروزی جوانان، سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی، به ارائه گزارشی از خدمات سازمان جوانان از ۲۵ اسفندماه تا ۳ فروردین پرداخت و گفت: ۴۶۸ هزار و ۲۲۲ نفر از خدمات ایستگاه ایمنی و سلامت (اطلاع‌رسانی نقاط حادثه‌خیز و راهنمایی به اماکن فرهنگی و گردشگری و عمومی) و ۱۱۶ هزار و ۱۷۰ نفر نیز از اکیپ‌های سیار سحاب (خدمات و آموزش امداد و کمک‌های اولیه) بهره‌مند شدند.

وی با اشاره به این که ۱۵۹ هزار و ۵۰۴ نفر در پویش بهرفت مشارکت و از این پویش حمایت کردند، ادامه داد: ۱۸۹ هزار و ۹۷۷ نفر از فضای دوستدار کودک (نکات ترافیکی، ایمنی و امدادی) استفاده کردند. ۶۲ هزار و ۶۹۰ نفر نیز به خیمه نماز در پایگاه‌های ثابت و موقت جمعیت هلال‌احمر مراجعه کردند.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر افزود: به ۱۰۸ هزار و ۶۱۸  نفر اقلام فرهنگی زیست محیطی توزیع شد که در مجموع به یک میلیون و ۱۰۸ هزار و ۱۸۱ نفر خدمات ارائه شد.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، ۱۵ هزار و ۴۷۷ نفر از اعضای سازمان جوانان در طرح ملی خدمات بشردوستانه جوانان به مسافرین نوروزی جوانان، سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی شرکت کردند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا