بزرگ‌ترین فولکس واگن شاسی بلند معرفی شد/ عکس

این فولکس واگن آی دی باز شاسی بلند در تاریخ ۲ ژوئن (۱۲ خرداد) ساعت ۱۱ صبح به وقت شرق در هانتینگتون بیچ، کالیفرنیا، رونمایی خواهد شد. می‌توانید این مراسم را به صورت زنده در یوتیوب کنید. این خودرو سال آینده در آمریکای شمالی عرضه خواهد شد. قبل از آن رویداد، این شرکت تصمیم گرفت برای آخرین بار تیزری از این بزرگترین «فولکس‌واگن آی دی باز» به اشتراک بگذارد. در این تیزر نهایی «جلوی این شاسی بلند» به نمایش در آمده است.
البته در این تیزر چیز زیادی برای دیدن وجود ندارد، جدای از این واقعیت که نمای جلویی این خودرو شبیه جلوی یک «فولکس‌واگن آی دی باز» از قبل موجود است و چندان به اندازه نمای یک شاسی بلند نیست. خوب، این تاییدی است که طراحی این خودرو چندان تغییر نکرده است.

بیشتر بخوانید:

این دقیقا همان چیزی است که در اخبار و شایعات پیرامون این خودرو مدام تکرار می‌شد. به صورت تخمینی و با قدری حدس می‌توان گفت فاصله بین دو محور این «فولکس واگن آی دی باز» احتمالا طولانی تر از سایر خودروهای این مدل است. به این نکته توجه داشته باشید که اگر شایعات درست باشند ما در مورد ۲۵ سانتی‌متر طول بیشتر صحبت می‌کنیم،. صندلی‌های ردیف وسط می‌توانند به اطراف بچرخند، و مدل ساخته شده برای آمریکای شمالی نیز در کشویی بسیار بزرگ‌تری خواهد داشت تا سوار شدن به صندلی‌های ردیف سوم را راحت کند.

اگر بخواهیم حدس بزنیم، می می‌توانیم بگوئیم «فولکس واگن آی باز» جدید می‌تواند باتری بزرگ‌تری نسبت به باتری ۸۲ کیلووات ساعتی که در برادر شاسی کوتاه‌ترش تعبیه شده، در خود جای دهد، اما تاکنون چیزی در این زمینه فاش نشده است. به همین ترتیب وقتی نوبت به قدرت موتور می‌رسد، شاید موارد بیشتری اضافه شود. فقط چهار روز زمان مانده تا از جزئیات فنی این خودرو مطلع شویم، پس با ما همراه باشید.

227321

دکمه بازگشت به بالا