نسخه وب شبکه اجتماعی «تردز» در دسترس قرار گرفت

درحالی‌که منتظر عرضه رسمی اپلیکیشن شبکه اجتماعی رقیب توییتر یعنی تردز هستیم، متا نسخه تحت وب آن را در دسترس قرار داده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا،‌ متا  از طریق اینستاگرام یک شبکه اجتماعی جدید به نام  «تردز» (Threads) ایجاد کرده است که هفته‌ها در مورد آن صحبت شده است. انتظار می رود که این قابلیت فردا برای «آی‌اواس» (iOS) در دسترس قرار بگیرد، اما امروز چیزی که روشن شد این است که اگر نحوه استفاده از توییتر را بلد باشید، می دانید که چگونه از تردز استفاده کنید. ظاهراً اپلیکیشن تردز که فردا برای آیفون منتشر می‌شود، از چند روز قبل به‌شکل محدود در اختیار برخی کاربران قرار گرفته است

 

اولین پیام از این شبکه اجتماعی جدید توسط مارک زاکربرگ منتشر شده است که با نام کاربری همیشگی خود در پلتفرم های دیگر شرکت‌ها «زاک» (zuck) نوشته است: بیایید این کار را انجام دهیم به تردز خوش آمدید.

نسخه وب شبکه اجتماعی «تردز» در دسترس قرار گرفت

 

درحال حاضر می‌توانید پروفایل‌های مارک زاکربرگ، اینستاگرام، نتفلیکس و مارکز برانلی (MKBHD) را در این شبکه اجتماعی مشاهده کنید.

 

هرچند که در حال حاضر امکان ایجاد حساب کاربری وجود ندارد اما امکان مشاهده پیام و پاسخ های آن وجود دارد. وب سایت این پلتفرم www.threads.net.com امکان ایجاد حساب های جدید را نمی دهند، البته آن ها در متا به برخی افراد دسترسی اولیه داده اند که می توان با مشاهده اینکه پیام زاکربرگ چندین لایک و پاسخ دریافت کرده است، به سرعت آن را تایید کرد.

 

درحالی‌که منتظر عرضه رسمی اپلیکیشن شبکه اجتماعی رقیب توییتر یعنی تردز هستیم، همین حالا متا نسخه تحت وب آن را در دسترس قرار داده است، البته کاربران عادی هنوز امکان استفاده از این شبکه اجتماعی را ندارند.

 

در حال حاضر توییتر بیش از هر زمان دیگری تهدید می شود و همین حالا نیز  در وضعیت آشفته ای به سر می برد و محدودیت های عجیبی را آخر هفته اعلام کرده است. 

 

 

دکمه بازگشت به بالا