قالیباف: ان‌شاءالله مطالبات گندمکاران به‌زودی پرداخت می‌شود

رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده مردم علی آباد کتول که خواستار توجه دولت به موضوع پرداخت مطالبات کشاورزان و همچنین کود مورد نیاز آنها شد، گفت: ان‌شاءالله این مطالبات حتماً به زودی پرداخت می‌شود.

به گزارش مجله روز، رحمت الله نوروزی در جلسه علنی امروز دوشنبه مجلس در تذکری با انتقاد از دولت به دلیل پرداخت نکردن مطالبات گندمکاران گفت: کشاورزان خرداد ماه گندم را تحویل داده‌اند و آقای رئیس جمهوری بارها به رئیس سازمان برنامه و بودجه دستور داده است که مطالبات کشاورزان پرداخت شود.

وی همچنین با بیان اینکه پول در وزارت نفت رسوب شده‌ است، خواستار پیگیری هیئت رئیسه مجلس در این زمینه شد.

این نماینده مجلس با اشاره به نیاز کشاورزان به کود تاکید کرد: کشاورزان نیاز به کود دارند و ریاست سازمان برنامه و بودجه در این زمینه توجهی ندارد. این درحالیست که بر اساس گفته وزیر جهاد کشاورزی آقای رئیس جمهوری در این زمینه دستور داده است.

نماینده علی آباد کتول با تاکید بر اینکه در ۳ استان شمالی کشور در موضوع پول گندم و خرید کود مشکل داریم، از قطعی مکرر برق و ایجاد مشکلات برای کشاورزان در این خصوص انتقاد کرد و خواستار توجه دولت به این مسائل شد.

به گزارش مجله روز، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر تاکید کرد: این موضوع هفته گذشته مطرح شد و پیگیری‌های لازم نیز انجام گرفته است؛ ان‌شاءالله این مطالبات حتماً به زودی پرداخت می‌شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا