فرهنگ و هنر

ایران در نمایشگاه گردشگری ایتالیا حاضر شد

ایران در نمایشگاه گردشگری ایتالیا شرکت کرده است.

به گزارش مجله روز، شصتمین دوره نمایشگاه «تی‌تی‌جی» ۲۰۲۳ ایتالیا در شهر ریمینی ایتالیا درحالی آغاز به کار کرد که ایران در آن غرفه دارد. مسئولیت پاویون ایران در این نمایشگاه نیز  با کانون جهانگردی و اتومبیلرانی است. محمدحسین صوفی ـ مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ـ در آغاز کار غرفه ایران در این دوره از نمایشگاه TTG ایتالیا گفت: با توجه به ظرفیت‌های بیشمار گردشگری ایران در حوزه‌های مختلف تاریخی و تمدنی و نیز وجود آثار طبیعی و دیدنی فراوان در نقاط مختلف کشورمان و همچنین علاقه و اشتیاق گردشگران دنیا برای بازدید از ایران، شرکت در نمایشگاه‌های گردشگری فرصتی مناسب و مغتنم برای معرفی بیشتر و بهتر این ظرفیت‌هاست.

او با اشاره به “حضور نمایندگان گردشگری ایران در این نمایشگاه و تأثیر شرکت در رویدادهای بین المللی در مسیر مقابله با ایران‌هراسی” اظهار کرد: کنشگران صنعت گردشگری کشورمان در اینگونه رویدادها می‌توانند ضمن مذاکره با همتایان خود از سراسر دنیا، سهم بیشتری از گردشگران دنیا را به تورهای خود و بازدید از ایران اختصاص دهند و در کنار آن چهره واقعی کشورمان را به دنیا معرفی کنند.

 این نمایشگاه که از روز چهارشنبه ۱۹ آنلاین ماه ۱۴۰۲ افتتاح شده است تا ۲۱ مهرماه دایر خواهد بود و تورگردانان ایرانی در این سه روز، جاذبه‌های گردشگری، ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری و تورهای سفر به ایران را به گردشگران و بازدیدکنندگان معرفی خواهند کرد.

ایران در نمایشگاه گردشگری ایتالیا حاضر شد

غرفه ایران در سالن شماره C۳ در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های RIMINI EXPO CENTER قرار دارد.

نمایشگاه «تی تی جی»، مهمترین نمایشگاه B۲B در کشور ایتالیا و مرکز تبادل اطلاعات، ایده‌ها و نوآوری‌ها برای توراپراتورهای گردشگری سراسر جهان است.

هدف از برگزاری این نمایشگاه، توسعه صنعت گردشگری کشور ایتالیا، بازاریابی و رشد صنعت گردشگری در سراسر جهان است.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب هنری

از ریتم و صداهای کلمات استفاده می‌کنم تا شما را در یک سفر صوتی همراه کنم.
دکمه بازگشت به بالا