استان ها

توسعه آموزش در جامعه به گفتمان فرهنگی جامعه کمک می‌کند

مجله روز/کردستان رئیس شورای اسلامی شهر سنندج با اشاره به اینکه در امر آموزش باید عدالت رعایت شود، گفت: فراهم کردن زمینه عدالت آموزشی و بهره‌گیری همه دانش‌آموزان از جمله کودکان دارای معلولیت از امکانات متناسب و به‌روز باید در سطح جامعه انجام شود.

عزت رضایی امروز (۳۰مهر) در جلسه هماهنگی برای واگذاری دو هزار مترمربع زمین به اداره آموزش‌وپرورش استثنایی استان کردستان برای ساخت مدرسه کودکان اوتیسمی، اظهار کرد: حمایت نسل آینده یکی از وظایف خطیر ماست و این مسأله ایجاب می‌کند که شرایط آموزشی برای تحصیل همگان فراهم شود.

وی افزود: توسعه امر آموزش در جامعه به گفتمان فرهنگی جامعه کمک می‌کند و جامعه‌ای علمی و پویا و سرزنده را شکل می‌دهد.

رئیس شورای اسلامی شهر سنندج با بیان اینکه کمک به توسعه مسائل فرهنگی و آموزشی از جمله مسؤولیت‌های اصلی شورای اسلامی شهر و شهرداری سنندج است، ادامه داد: شورای شهر و شهرداری سنندج هم در این راستا خود را مکلف می‌داند که پیگیری امور آموزشی دانش‌آموزان را داشته باشد که امیدواریم مورد قبول درگاه حق تعالی و رضایت همشهریان قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه در امر آموزش باید عدالت رعایت شود، تصریح کرد: فراهم کردن زمینه عدالت آموزشی و بهره‌گیری همه دانش‌آموزان از جمله کودکان دارای معلولیت از امکانات متناسب و به‌روز باید در جامعه انجام شود.

در پایان این جلسه از سوی منتخبان و معتمدان مردم در پارلمان محلی شورای شهر سنندج مقرر شد که ۲ هزار مترمربع زمین به کودکان اوتیسمی برای احداث مدرسه اختصاص یابد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا