استان ها

دانشگاه علوم دریایی محصول بزرگ اراده امام راحل است

مجله روز/مازندران جانشین نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه همه مسئولین نیروی دریایی فارغ التحصیل دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر هستند، گفت: امروز این دانشگاه محصول بزرگ اراده امام راحل بوده است.

حمزه علی کاویانی امروز ۲۷ مهرماه در آیین آغاز سال تحصیلی دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر با بیان اینکه این دانشگاه از ابتکارات انقلاب اسلامی و امام راحل است، اظهار کرد: این دانشگاه نخستین دانشگاه نظامی جمهوری اسلامی است که به واسطه نیاز کشور تاسیس شد زیرا تا پیش از آن افسران ما در خارج از کشور آموزش می‌دیدند.

 وی افزود: ارتش ایران در خدمت غرب بود و همه تجهیزات برای خدمت به آمریکایی‌ها و غرب طراحی شده بود.

وی ماموریت بزرگ ناوگروه ۸۶ را اوج عظمت ملت ایران دانست و گفت: ناوشکن دنا تماما تولید داخل و محصول صنایع داخلی بوده است.

دانشگاه علوم دریایی محصول بزرگ اراده امام راحل است

جانشین نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: این ناوگروه در مهرماه سال گذشته در اوج اغتشاشات حرکت کرد در زمانی که همه معارضین و منافقین تلاش برای ضربه زدن به کشور داشتند  در ۳ خرداد بعد از هشت ماه به کشور بازگشت.

امیردریادار کاویانی ادامه داد: این ناو ابتکار جوانانی بود که خودشان ساختند و وارد این دریای با عظمت شدند و توانستند ۶۵ هزار کیلومتر را طی کنند.

 وی با بیان اینکه همه مسئولین نیروی دریایی فارغ التحصیل دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر هستند، افزود: امروز این دانشگاه محصول بزرگ اراده امام راحل بوده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا