حوادث

درگیری در بیمارستان کاشان‌/ ۱۴ نفر بازداشت شدند

آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ ایرج کاکاوند دستگیری عاملان درگیری در بیمارستان شهید بهشتی کاشام خبر داد و اظهار داشت: شب گذشته در یکی از تالار‌های عروسی حاشیه شهر کاشان یک درگیری صورت گرفته بود و مصدومان به بیمارستان شهید بهشتی منتقل شده بودند.

وی با بیان اینکه اطرافیان مصدومین حالت غیرعادی داشتند، افزود: اطرافیان در بیمارستان شهید بهشتی کاشان حاضر و در قسمت اورژانس بیمارستان با استفاده از سلاح سرد با همدیگر درگیر و باعث اخلال در نظم بیمارستان، ایجاد رعب و وحشت بیماران و کادر درمان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان ضمن اشاره به شناسایی عوامل این درگیری ابراز داشت: با توجه به لزوم برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی شهروندان، بلافاصله موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان قرار گرفت.

کاکاوند افزود: ماموران انتظامی بلافاصله در محل حاضر و در یک اقدام ۱۴ نفر از عاملین درگیری را که از محل متواری و در محیط پیرامونی و داخل بیمارستان مخفی شده بودند به همراه ۹ قبضه سلاح سرد و مقادیری انواع مواد مخدر دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه باحضور به موقع پلیس به هیچ یک از بیماران و کادر درمان آسیبی نرسید و متهمان به همراه پرونده متشکله جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند، تاکید کرد: پلیس با هرگونه قدرت نمایی و هنجارشکنی توسط اراذل و مخلان نظم و امنیت برابر با قانون برخورد خواهد کرد.

تیم تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در استفاده از سبک نوشتاری منحصر به فرد هستم. توانایی خلق تاثیر و ارتباط عاطفی با خوانندگان را دارم.
دکمه بازگشت به بالا