نشاط

روزهای رویایی دوقلوهای تیم ملی

در چارچوب دیدارهای هفته هشتم سوپر لیگ یونان، تیم آ ا ک آتن که احسان حاج‌صفی را در ترکیب اولیه و سمت چپ خط دفاعی و میلاد محمدی را جزء نفرات ذخیره داشت، از ساعت 16:30 امروز (به وقت ایران) در ورزشگاه تئودوروس کولوکوترونیس به مصاف تیم رده نُهمی آستراس تریپولی رفت.

در شرایطی که بازی با نتیجه یک بر صفر به سود آ ا ک آتن در جریان بود، احسان حاج‌صفی در دقیقه 77 از زمین بیرون رفت تا میلاد محمدی جانشین او در ترکیب شود و فرصت بازی مقابل آستراس تریپولی را به دست بیاورد.

مهرداد محمدی هفته گذشته پس از اینکه در دیدار تیم ملی ایران مقابل اردن گلزنی کرد، به کنار زمین آمد و میلاد، برادر دو قلوی خود را در آغوش گرفت، اما حالا جای مهرداد در یونان خالی بود تا میلاد شادی گلش را با او تقسیم کند.

میلاد محمدی که پنج روز قبل در فینال تورنمنت اردن مقابل تیم ملی قطر نمایش درخشانی در ترکیب ایران داشت و توانست دو پاس گل بدهد و نمایش موثری داشته باشد، امروز هم پس از حضور تعویضی در زمین برابر آستراس تاثیرگذار ظاهر شد و یک گل به ثمر رساند.

آ ا ک آتن در دقیقه 77 یک کرنر به دست آورد که ارسال نیکلاس الیاسون از جناح چپ به مقابل تیرک اول را میلاد محمدی با حضور به موقع در محوطه 6 قدم و ضربه سر دیدنی تبدیل به گل کرد تا تیمش را به دومین گل برساند.

تیم آ ا ک در ادامه مسابقه دوباره توانست گلزنی کرده و در نهایت به برتری 3 بر صفر خارج از خانه مقابل آستراس تریپولی دست پیدا کند تا 17 امتیازی شود و موقتا در رده دوم جدول سوپر لیگ یونان قرار بگیرد.

میلاد محمدی که از ابتدای فصل 22-2021 و پس از پیوستن به آ ا ک آتن موفق نشده بود در هیچ رقابت رسمی‌ای برای تیمش گلزنی کند، امروز این کار را در پنجمین بازی فصل خود در سوپر لیگ یونان مقابل آستراس انجام داد.

258 258

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا