حوادث

۷ کشته در پی تصادف خودرو حامل مهاجران غیرقانونی در آلمان

سحرگاه امروز (جمعه) در اتوبان شماره ۹۴ در ایالت «بایرن» آلمان بر اثر واژگون شدن یک خودرو که حامل مهاجران غیرقانونی بود، حداقل هفت نفر جان باختند.

به گزارش مجله روز به نقل از دویچه وله، به گزارش اداره پلیس در «روزن‌هایم»، این خودرو که دارای پلاک وین، پایتخت اتریش بود با بیش از ۲۰ مسافر ساعت ۱۵:۰۳ صبح برای فرار از کنترل پلیس با سرعت زیاد در یک خروجی در فاصله ۵۰ کیلومتری مرز اتریش از جاده خارج و واژگون شده است.

بنا بر این گزارش، اتوبان مسیر «مونیخ» و «پاسائو» کاملا مسدود شده و نیروهای امدادگر در حال کمک‌رسانی به مجروحین و خارج کردن اجساد هستند. همچنین در میان مصدوم شدگان که به بیمارستان‌های شهرهای اطراف منتقل شده‌اند، شماری کودک نیز دیده می‌شوند.

دادستانی آلمان تحقیقات درباره این سانحه مرگبار را برعهده گرفته است.

به گزارش پلیس فدرال آلمان و پلیس مرزی ایالت بایرن، در ماه‌های اخیر بر شمار تردد خودروهای حامل مهاجران غیر قانونی در مناطق مرزی به شدت افزوده شده است.

چندی پیش نیز یک خودرو حامل چهار مهاجر غیر قانونی برای فرار از کنترل پلیس دچار سانحه شد که در جریان این حادثه دو نفر به شدت مجروح شدند.

انتهای پیام

تیم تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در استفاده از سبک نوشتاری منحصر به فرد هستم. توانایی خلق تاثیر و ارتباط عاطفی با خوانندگان را دارم.
دکمه بازگشت به بالا