حوادث

اشرار بدنبال تخریب روابط ایران و پاکستان هستند

فرمانده نیروی مبارزه با موادمخدر پاکستان گفت که اشرار همواره به دنبال تخریب روابط میان دو کشور ایران و پاکستان هستند.

به گزارش مجله روز، ژنرال محمد انیق الرحمان در دیدار با سردار قاسم رضایی،جانشین فرمانده فراجا با تشکر از فرصت به وجود آمده برای برگزاری این دیدار گفت: ابتدا سلام خود را از طرف مردم پاکستان و نیروهای مبارزه با موادمخدر کشور به شما ابلاغ می‌کنم.

وی با بیان این که پلیس دو کشور ایران و پاکستان نقاط مشترک بسیاری برای مقابله با موادمخدر دارند، گفت: در نشست‌های بین‌المللی و مکان‌های مختلفی که مربوط به حوزه مبارزه با موادمخدر است همواره ایران و پاکستان زبان و دیدگاه مشترکی دارند و این برای ما باعث افتخار است و امیدواریم با حضور در کشور ایران نتایج خوبی به دست آوریم.

فرمانده نیروی مبارزه با موادمخدر پاکستان به تاریخ، دین و ارتباطات میان نظامیان، مردم و دولتمردان دو کشور اشاره کرد و افزود: اشرار همواره به دنبال تخریب روابط میان دو کشور ایران و پاکستان هستند و باید با اتحاد یکدیگر اجازه ندهیم میان دو کشور و ملت و نیروهای مسلح ما خدشه‌ای وارد شود.

وی به دیدار سردار رادان از منطقه سیستان و بلوچستان و شهرستان راسک اشاره کرد و گفت: فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران در بازدید اخیر خود مرزهای ایران و کشور پاکستان را “دیوار دوستی” نامید و گفت که دشمن همواره با نفاق به دنبال تخریب ارتباطات میان دو کشور است.

فرمانده نیروی مبارزه با موادمخدر پاکستان با بیان این که امروز موضوع موادمخدر و اشرار تروریست با هم به نوعی عجین شده‌اند، خاطرنشان کرد: از طرف خودم و همه همکارانم شهادت 11 تن از نیروهای پلیس را به شما و همکارانتان تسلیت می‌گویم.

وی با اشاره به این که باید به این حادثه در ابعاد گسترده‌تری نگاه کنیم، اظهارکرد: همکاری های پلیس ایران و کشور پاکستان ضربات مهلکی به مافیای موادمخدر وارد کرده و دشمنان به همین جهت درصددند تا بر این همکاری‌ها تاثیر گذاشته و روابط مستمر و دیرنیه دو کشور را تخریب کنند.

فرمانده نیروی مبارزه با موادمخدر پاکستان با بیان این که قطعا کشورهای فرامنطقه ای تاثیرات بسزایی در انجام ماموریت‌های تروریست‌ها و قاچاقچیان موادمخدر برای برهم زدن روابط میان ایران و پاکستان تاثیرگذارند، خاطرنشان کرد: همکاری میان ایران و پاکستان باید بیش از پیش گسترش یابد و اجازه داده نشود با رقم زدن این حوادث روابط دو کشور تخریب شود.

بیشتر بخوانید:

تردد، اسکان و آموزش نیروهایی برای شرارت در پاکستان قابل تحمل نیست

انیق الرحمان در پایان با بیان اینکه حتما نظرات و پیشنهادات و درخواست‌های مطرح شده را به گوش مسئولان کشورمان خواهم رساند، خاطرنشان کرد: برای به جلو حرکت کردن برنامه‌های دو کشور قطعا نیاز به همکاری های بیش از پیش وجود دارد و امیدواریم با یک زبان درخواست‌های خود را در مجامع بین المللی  مطرح و کمک های آنان نیز در این زمینه به ما بتواند راهگشا باشد.

انتهای پیام

تیم تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در استفاده از سبک نوشتاری منحصر به فرد هستم. توانایی خلق تاثیر و ارتباط عاطفی با خوانندگان را دارم.
دکمه بازگشت به بالا