استان ها

اعتراض آستارایی‌ها به داور مسابقه؛ دو پنالتی ما سوخت 

مجله روز/فارس نماینده استان گیلان در فوتبال جام آزادگان، به نحوه قضاوت داور دیدار با نماینده استان فارس معترض است.

دیدار تیم‌های شهرداری آستارا و شهر راز شیراز از هفته شانزدهم لیگ دست اول فوتبال ایران با یک گل دقایق پایانی به سود نماینده شیراز به پایان رسید.

سرمربی شهرداری آستارا پس از مسابقه در سالن کنفرانس ورزشگاه حافظیه، به برتری حریف از نظر نوع بازی اذعان کرد اما به تصمیمات داور مسابقه معترض بود. 

مرتضی ذبیحی گفت: ما چند هفته است که فقط ۱۳ یا ۱۴ بازیکن داریم. شرایط سختی را می‌گذرانیم و برای همین مسابقه هم ساعت یک بامداد به شیراز رسیدیم. مسلم بود که مقابل تیم خوب شهر راز به مشکل بخوریم. 

وی افزود: نمی‌دانم چرا داور دو پنالتی صد در صد ما را ندید. در حالیکه در بازی قبل مقابل آریو، دو پنالتی علیه ما گرفتند. یکی باید قانون هند را توضیح بدهد، چون شاهد تصمیمات متناقضی از داوران در این خصوص هستیم. فکر می‌کنم امروز هم داور تحت تاثیر تیم میزبان سوت زد. 

سرمربی شهرداری آستارا همچنین در خصوص وضعیت زمین چمن ورزشگاه حافظیه گفت: این زمین نسبت به آن چیزی که ما در شهرمان داریم، خیلی بهتر است. ما در آستارا مجبوریم روی زمین چمن مصنوعی تمرین و بازی کنیم و این خیلی به کیفیت تیم لطمه می‌زند. فکر می‌کنم چمن شرایط حافظیه خیلی بهتر از زمین ماست. البته قسمت‌های میانی زمین حافظیه هم نسبت به چند هفته قبل که با فجر بازی کردیم، کمی خراب شده است. 

ذبیحی در پایان ابراز امیدواری کرد که هر چه زودتر مشکل مالکیتی این تیم حل شود تا نماینده آستارا با شرایط بهتری در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ، حاضر شود. 

به گزارش مجله روز، تیم شهرداری آستارا در هفته پایانی نیم فصل نخست لیگ آزادگان روز سه شنبه، ۲۸ آذرماه در آستارا میزبان نفت و گاز گچساران خواهد بود. 

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا