حوادث

دختر اغفال شده به کشورش بازگشت

رئیس پلیس بین‌الملل فراجا از انتقال دختر نوجوان اغفال شده با تابعیت یکی از کشورهای همسایه به کشورش خبر داد.

به گزارش مجله روز، سردار مجید کریمی در این باره اظهار کرد: پلیس بین الملل فراجا با همکاری پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ موفق به شناسایی محل اختفای دختر ۱۴ ساله و عامل ربایش وی و همچنین انتقال وی به کشورش شدند.

رئیس پلیس بین الملل فراجا در توضیح این خبر ادامه داد: متعاقب دریافت اطلاعات مربوط به فقدانی یک دختر نوجوان در قالب اعلان زرد اینترپل، پلیس بین الملل فراجا، ردیابی و شناسایی فرد گمشده را در دستور کار قرار داد؛ حسب اطلاعات مندرج در اعلان، دختر بچه ای ۱۲ ساله ۲ سال قبل وقتی تنها ۱۲ سال داشت توسط مردی مورد اغفال و ربایش قرار می گیرد و به صورت غیرقانونی وارد کشور ایران می‌شود.

وی افزود: با همکاری صورت گرفته میان پلیس بین الملل فراجا و پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ این دختر ردیابی و شناسایی می شود که تحقیقات پلیسی صورت گرفته نشان داد که مشارالیه توسط فرد رباینده به یکی از منازل بالای شهر تهران منتقل شده و به عنوان سرایدار مشغول کار بوده است.

به گفته سردار کریمی، پس از شناسایی منزل و تحویل دختر به پلیس، وی اظهار کرد که عامل ربایش او را با وعده و وعید و اغفال ربوده و از طریق مرزهای شمال غرب کشور از بی راهه و مسیر کوهستانی وارد کشورمان کرده است.  

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، وی در پایان گفت: این دختر پس از هماهنگی های قضائی پلیسی از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) به کشورش منتقل شد.

انتهای پیام

تیم تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در استفاده از سبک نوشتاری منحصر به فرد هستم. توانایی خلق تاثیر و ارتباط عاطفی با خوانندگان را دارم.
دکمه بازگشت به بالا