نشاط

در ماجرای قرارداد‌ها فقط استقلال ضرر کرد/ باشگاه به تعهداتش عمل نکند بی‌معرفتی است

آفتاب‌‌نیوز :

روزبه چشمی پس از پایان دیدار دو تیم استقلال و پیکان در نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال بیان کرد: گرفتن سه امتیاز آخرین بازی نیم فصل برای ما خیلی مهم بود. از هواداران هم تشکر می‌کنم که در طول نیم فصل سنگ تمام گذاشتند. از ابتدای فصل مشکلات زیادی وجود داشت. بچه‌ها مردانگی و تلاش کردند. هر زمان هم باشگاه خواسته‌ای داشت برآورده کردند. با وجود اینکه باشگاه هم تلاش خود را کرد که مشکلات را حل کند اما هنوز خیلی از این مشکلات به قوت خود باقی است.

او در مورد بازگشت چهار امتیاز سپاهان گفت: احساس می‌کنم تنها ضرر این ماجرا به استقلال رسید. همه چیز مشخص است اما استقلال  و بازیکنانش تنها کسانی هستند که متضرر شدند. 

چشمی در مورد مشکلات باقیمانده استقلال گفت: با وجود اینکه خیلی تلاش کردند که مشکلات حل شود اما هنوز بخشی از آنها پابرجا است. طلب‌های سال گذشته هنوز است و امسال هم ۱۵ تا ۲۵ درصد قرارداد را گرفته‌ایم. با این حال بازیکنان مردانگی کردند حتی قراردادهایشان کم شد تا قرارداد دو سه بازیکن و کادر فنی ثبت شود. حیف است که قدر این بازیکنان را ندانیم. باشگاه قول داده است که در تعطیلات نیم فصل فوتبال مشکلات را حل کند امیدوارم که به این قول خود عمل کند. 

چشمی در مورد سقف بودجه گفت: ما هنوز نمی‌دانیم که این سقف هنوز وجود دارد یا خیر. اگر قرار بود این سقف بودجه برای بقیه باشگاه‌ها نباشد چه دلیلی داشت که ما انجام دهیم. ما هم آن را رد می‌کنیم و یک جریمه مالی هست. چه کسی هم جریمه مالی را داده است. 

چشمی در مورد باطل شدن مجوز واردات خودروی فوتبالیست‌ها تصریح کرد: فکر می‌کنم در مورد این مسئله خیلی صحبت شده است اما این کاغذ فقط مجوز ورود بود اما پول گمرک و مالیات را همه بچه ها دادند. این ماشین ها مجانی نبود و همه از جیب خود پول دادند و سوء تفاهم شد و همه فکر کردند مجانی بودند. امیدوارم که به این مسائل دامن زده نشود و به همه ورزشکاران بهترین امکانات داده شود. اینکه برخی رشته‌ها با فوتبال درگیر شوند خیلی درست نیست. هر کسی در هر رشته‌ای هر چقدر می‌گیرد بقیه رشته‌ها نباید بیایند آن را بکوبند. نوش جانشان.

او در مورد جام ملت ها گفت: از اردوی اول که کادر فنی آمد برنامه‌ریزی و تلاش بر این بود که بهترین نتیجه‌ها گرفته شود. کار سخت است اما پتانسیل تیم بالاست و حالا چه من باشم چه نباشم آرزوی من گرفتن بهترین نتیجه است.

چشمی در پاسخ به این پرسش که فکر می‌کند تیم بتواند قهرمان شود؟ گفت: همه بازیکنان و کادر فنی تلاششان را می‌کنند که بهترین نتیجه گرفته شود.

او در پاسخ به این پرسش که اگر باشگاه به وعده‌های خود عمل نکند ممکن است بازیکنان تصمیم جمعی بگیرند؟ تصریح کرد: اگر عمل نکند که بی‌معرفتی است چون بازیکنان سنگ تمام گذاشتند. اگر به قول‌ها عمل نشود بی‌معرفتی است. امیدوارم کار به آنجا کشیده نشود. باشگاه وظیفه دارد و همچنین تلاش می‌کند که بتواند به قول‌های خود عمل کند. باید مشکلات حل شود و تلاش خالی به درد نمی‌خورد. من به عنوان یکی از بازیکنان تیم دست تمام بازیکنان را می‌بوسم که سنگ تمام گذاشتند.

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا