«طاهرشو» میرطاهر مظلومی در شب یلدا

مدیر رادیو نمایش از پخش ویژه برنامه «طاهرشو» در شب یلدای این شبکه رادیویی خبر داد.

به گزارش مجله روز به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، محسن سوهانی مدیرکل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش گفت: «طاهر شو» ویژه برنامه اصلی ما در شب یلدا خواهد بود که با اجرای هنرمند محبوب و طناز هنرهای نمایشی کشور، میرطاهر مظلومی دردورهمی شب چله با حضور جمعی از چهره های محبوب به روی آنتن خواهد رفت و لحظات جذاب و صمیمانه ای را در بلندترین شب سال برای مخاطبان رقم خواهد زد.

مدیر رادیو نمایش تأکید کرد: «طاهرشو» یک ویژه برنامه نوظهور با محوریت هنرمندی محبوب و طنزپرداز خواهدبود که قرار است در مناسبت های مختلف روی آنتن رادیو نمایش تداوم پیدا کند و حال خوب را به مردم هدیه کند. به نظرم این برنامه که در رادیو متولد شده، قابلیت هم افزایی با سیما را دارد.

وی همچنین بیان کرد: یکی از مهم ترین ارکان هویت محوری توجه به آیین ها و سنت های بومی است. اساس «شب یلدا» یا «شب چله» به عنوان جشنی کهن و سنتی دیرین و ارزشمند در فرهنگ ایرانی، دورهم بودن و دید و بازدید است که در فرهنگ اسلامی نیز تحت عنوان آموزه اخلاقی صله رحم توصیه شده است و به سهم خود دررادیو نمایش برای پاسداشت این عنصر هویتی و فرهنگی تلاش کردیم.

«طاهرشو» میرطاهر مظلومی در شب یلدا

مدیر رادیو نمایش گفت: «آواز ارگ» نیز برنامه دیگری است که برای نخستین بار در قالب اولین کنسرت ـ نمایش رادیویی با هنرنمایی قربان نجفی بازیگر و خواننده نام آشنای کشورمان  از آنتن شبکه رادیویی نمایش پخش می شود. 

سوهانی در پایان تأکید کرد: طی سال‌های اخیر آثاری در قالب ترکیبی و میان رشته ای ضمن پیوند دو عنصر نمایش و موسیقی با عناوینی چون «کنسرت ـ نمایش»، «موسیقی ـ نمایش»، «تئاتر ـ موسیقی» و… به روی صحنه رفتند که با استقبال خوب هموطنانمان مواجه شدند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم از این قالب نو و میان رشته ای در نمایش های رادیویی نیز بهره ببریم و آواز ارگ نخستین گام در این تجربه جدید است که شب یلدا تقدیم همراهان رادیو نمایش خواهد شد.

به گزارش مجله روز، کنسرت ـ نمایش آواز ارگ، سی‌ام آذرماه ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۱۱ اول دی ماه تکرار آن است. همچنین «طاهر شو» که ویژه برنامه اصلی شب یلداست، سی‌ام آذرماه ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه از آنتن شبکه رادیویی نمایش پخش خواهد شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا