تندرستی

فعالیت دوباره واحد نور درمانی بیمارستان شهید بهشتی کاشان

مجله روز/اصفهان مدیر بیمارستان شهید بهشتی کاشان از آغاز فعالیت دوباره واحد نوردرمانی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی این مرکز درمانی خبر داد.

رامین بنایی در گفت‌وگو با مجله روز، اظهار کرد: واحد نور درمانی بیمارستان شهید بهشتی کاشان که به علت کمبود و مستهلک شدن قطعات متوقف شده بود، با هزینه دو میلیارد ریال از محل نیکوکاران سلامت دوباره فعالیت خود را آغاز کرد و آماده ارائه خدمت به بیماران است.

وی تصریح کرد: راه‌اندازی دوباره این واحد در تنها مرکز دولتی در منطقه شمال استان اصفهان، شرایط ارائه خدمت به بیمارانی را فراهم کرده است که با مشکلات پوستی روبرو هستند.

مدیر بیمارستان شهید بهشتی کاشان، افزود: نوردرمانی، یک درمان پزشکی است که از نور طبیعی یا مصنوعی برای بهبود وضعیت سلامتی افراد و درمان بسیاری از بیماری‌های پوستی شامل پسوریازیس، ویتیلیگو (پیسی)، اگزمای کف دست و پا، درماتیت آتوپیک(اگزمای آتوپیک)، خارش پوست و … استفاده می‌شود.

بنایی گفت: دستگاه نور درمانی، در کلینیک تخصصی پوست بیمارستان شهید بهشتی کاشان با حضور سه پزشک متخصص آماده ارائه خدمات به بیماران است تا مجبور نشوند که به تهران یا اصفهان مراجعه کنند.

انتهای پیام

نشر مقالات علمی

به عنوان نویسنده علمی و پزشکی، هدفم این است که با ارائه محتواهایی مبتنی بر تحقیقات علمی، شما را در مسیر سلامتی بهتر همراهی کنم و بهترین روش‌ها و راهکارها را به شما معرفی کنم.
دکمه بازگشت به بالا