نشاط

میلاد: برای همکاری با پاراکانو منتظر تصمیم کمیته پارالمپیک هستم

سرمربی تیم ملی پاراکانو گفت: با توجه به اینکه قرارداد من تا پایان بازی‌های پاراآسیایی هانگژو بود هنوز ابلاغ جدیدی دریافت نکرده‌ام و همکاری من با تیم پاراکانو بستگی به توافق مالی با کمیته ملی پارالمپیک دارد.

محسن میلاد در گفت‌وگو با مجله روز، درباره زمان برگزاری اردوی تیم ملی پاراکانو و این که آیا مشکل قایقرانان برای شرکت در پارالمپیک پاریس رفع شده است یا خیر؟ اظهار کرد: پیش از اعزام به بازی‌های پاراآسیایی هانگژو چین از کمیته ملی پارالمپیک درخواست 6 قایق پاراکانو و پاراکایاک کرده بودیم که متاسفانه به دلیل کمبود بودجه محقق نشد و همچنان با کمبود قایق مواجه هستیم. البته در مسابقات جهانی آلمان با رایزنی که سعید حسین پور برای گرفتن قایق اختصاصی پاراکانو انجام داده بود یک قایق اهدایی از لهستان به صورت اسپانسر به او داده شد که در حال انجام مکاتبات و کارهای اداری برای ارسال این قایق با هزینه‌ی شخصی خود ورزشکار از لهستان به ایران هستیم.

وی درباره تعداد سهمیه‌های کسب شده قایقرانی در پارالمپیک پاریس، گفت: در حال حاضر تنها سعید حسین پور در کلاس kl1 سهمیه پارالمپیک دارد و سهمیه اسلام جاهدی نیز بعد از شرکت در مسابقات انتخابی کسب سهمیه پارالمپیک در مسابقات جهانی مجارستان که اردیبهشت سال آینده برگزار می‌شود نهایی خواهد شد. البته این که چه تعداد نفرات بتوانیم به پارالمپیک اعزام کنیم بستگی به سیاست کمیته ملی پارالمپیک دارد.

سرمربی تیم ملی پاراکانو همچنین درباره زمان برگزاری اردوها نیز اظهار کرد: طبق برنامه ریزی فدراسیون اردوی تیم ملی پاراکانو هفته آینده با حضور شهلا بهروزی راد، رویا سلطانی، اسلام جاهدی، سعید حسین پور و مسعود قیصری برگزار می‌شود که امیدوارم تاخیری در برگزاری اردوها نداشته باشیم و طبق زمانبندی اردوها برگزار شود.

میلاد درباره وضعیت شهلا بهروزی راد برای کسب سهمیه پارالمپیک پاریس اظهار کرد: مسابقات جهانی مجارستان آخرین مرحله کسب سهمیه پارالمپیک است که اردیبهشت سال آینده برگزار می‌شود. مطمئنم بهروزی راد در این رقابت‌ها سهمیه پارالمپیک را کسب خواهد کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که چه تعداد قایقران به مجارستان اعزام می‌شود، افزود: چون سیاست کمیته ملی پارالمپیک بر این مبناست که تنها کسانی به این تورنمنت اعزام شوند که شانس کسب سهمیه داشته باشند، بنابراین هنوز مشخص نیست که چه تعداد ورزشکار به این مسابقات اعزام کنیم.

سرمربی تیم ملی پاراکانو در پاسخ به این سوال که آیا مشکل آب دریاچه آزادی مرتفع شده است یا خیر؟ اظهار کرد: با حفر چاه مشکل کم آبی دریاچه تا حدودی حل شده و حجم زیادی از آب دریاچه از طراز پیش‌بینی شده بالا رفته که البته مقطعی است و باید تمهیدات لازم اندیشیده شود که با شروع فصل تابستان دوباره دریاچه با کمبود آب روبرو نشود.

میلاد در خصوص ادامه همکاری خود با تیم ملی پاراکانو گفت: با توجه به این که قرارداد من تا پایان بازی‌های پاراآسیایی هانگژو بود هنوز ابلاغ جدیدی از کمیته ملی پارالمپیک دریافت نکرده‌ام و همکاری من با کمیته برای هدایت تیم تا پارالمپیک پاریس بستگی به توافق مالی من با کمیته دارد. پیش از این مبلغی به عنوان کمک هزینه دریافت می‌کردم اما الان شرایط فرق می‌کند و اگر بخواهم هدایت تیم را تا پارالمپیک پاریس برعهده بگیرم باید زمان بیشتری را صرف کنم. بنابراین هنوز با کمیته ملی پارالمپیک به جمع بندی نرسیدم و منتظرم تا ببینم با این شرایط همکاری خواهند کرد یا خیر؟

وی در پایان افزود: تیم پاراکانو در حال حاضر شرایط بسیار خوبی دارد و در بازیهای پاراآسیایی هانگژو عملکرد موفقی داشت. بنابراین اگر شرایط حضورم در این تیم فراهم شود ادامه خواهم داد در غیر این صورت هفته آینده اردو با کادر فنی جدید برگزار می‌شود.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا