نشاط

هیجان کریستیانو رونالدو بعد از ۱۲۰۰ بازی: هنوز تمام نشده!

آفتاب‌‌نیوز :

کریستیانو رونالدو هزار و دویستمین بازی حرفه‌ای خود را جمعه شب در حالی انجام داد که النصر با نتیجه ۴-۱ برنده شد و او از طریق سانتر سادیو مانه گل اول را به ثمر رساند و سپس با یک سانتر خوب، به گلزنی اوتاویو کمک کرد. این نتیجه باعث شد که النصر در رده دوم جدول باقی بماند، همچنان تا حدودی با فاصله زیاد از الهلال صدرنشین که به لطف پیروزی مقابل رونالدو و تیمش در بازی قبلی، هفت امتیاز بالاتر است. اما رونالدو با ۱۶ گل در ۱۵ بازی بهترین گلزن لیگ حرفه‌ای عربستان است.

رونالدو بیشتر ۱۲۰۰ بازی خود را برای رئال مادرید انجام داد و در آنجا ۴۳۸ بار در میادین حضور یافت. او ۳۴۶ بازی در دو دوره با منچستریونایتد انجام داد و ۲۰۵ بار پیراهن تیم ملی پرتغال را بر تن کرد. به گزارش بی‌بی‌سی، پیتر شیلتون دروازه‌بان سابق تیم ملی انگلیس با ۱۳۸۷ بازی رکورددار بیشترین بازی حرفه‌ای رقابتی در فوتبال مردان است.

کریستیانو رونالدو، فوق‌ستاره ۳۸ ساله آشکارا از رسیدن به ۱۲۰۰ بازی بسیار خوشحال است و هنوز معتقد است که راه درازی در پیش دارد. او پس از بازی در شبکه‌های اجتماعی نوشت: «سه امتیاز دیگر! ممنون از همه هم‌تیمی‌هایم که به من کمک کردند تا به مسابقه ۱۲۰۰م برسم. چه مسابقه‌ای، اما هنوز تمام نشده!»

رونالدو می‌داند که کار زیادی برای کم کردن فاصله با الهلال دارد. او در روز دوشنبه در جام قهرمانان پادشاهی برابر الشباب به میدان خواهد رفت.

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا