نشاط

واکنش رسانه‌ لهستانی به حضور هاینن بر روی نیمکت والیبال ایران

رسانه‌های لهستانی به دقت فرایند انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال ایران را زیر نظر گرفته‌اند به طوری که به مطرح شدن نام هاینن سرمربی سابق تیم ملی والیبال لهستان واکنش نشان داده‌اند.

به گزارش مجله روز، فدراسیون والیبال به صورت رسمی اعلام کرد که ویتال هاینن (بلژیک)، آنجلو لورنزوتی (ایتالیا)، سعید معروف (ایران) و روبرتو پیاتزا (ایتالیا) چهار گزینه اصلی مدنظر برای هدایت تیم ملی والیبال ایران هستند.

رسانه‌ لهستانی اسپورت در واکنش به اعلام شدن نام سرمربی سابق والیبال لهستان به عنوان یکی از گزینه‌های هدایت تیم ملی والیبال ایران نوشت:  همه چیز نشان می‌دهد که ویتال هاینن به زودی به والیبال بازخواهد گشت. سرمربی سابق تیم ملی لهستان، اصلی‌ترین گزینه برای مربیگری در تیم ملی ایران است.

اسپورت تی وی پی نوشت: والیبال ایران اکنون بدون مربی است. سرمربی قبلی بهروز عطایی در جریان مسابقات مقدماتی المپیک پاریس از سمت خود استعفا داد. تیم او پس از شکست مقابل آلمان، اوکراین و جمهوری چک عملکرد خوبی نداشت. فدراسیون والیبال ایران گزارش داد که در میان چهار گزینه اصلی مد نظر فدراسیون ایران، آنجلو لورنزوتی سرمربی فعلی پروجا، پیاتزا، سعید معروف و هاینن از گزینه‌های اصلی برای سرمربی‌گری تیم ملی والیبال ایران هستند. وظیفه اصلی سرمربی جدید ارتقای چشمگیر رنکینگ ایران در رده بندی‌جهانی است. ایران در حال حاضر در رده پانزدهم جهان قرار دارد و باید برای کسب سهمیه المپیک از طریق رنکنیگ بجنگد.

این رسانه لهستانی ادامه داد: برای هاینن، این بازگشت به والیبال است. این مربی بلژیکی اخیرا هدایت تیم ملی زنان آلمان را برعهده داشت. با این حال او بزرگترین موفقیت خود را با تیم ملی مردان لهستان به دست آورد که با این تیم طلای مسابقات جهانی ۲۰۱۸، دو مدال قهرمانی اروپا و دو مقام در لیگ ملت‌ها را به دست آورد.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا