ایرانی کسب و کارفرهنگ و هنر

نسخه کامل و بدون سانسور کتاب بیشعوری

یکی از سوال‌هایی که اغلب درمورد کتاب بیشعوری پرسیده می‌شود، این است که چطور می‌شود به نسخه بدون سانسور و کامل این کتاب دسترسی پیدا کرد. در این مقاله به این پرسش پاسخ داده خواهد شد.

معرفی کوتاه کتاب بیشعوری

کتاب بیشعوری شاهکار خاویر کرمنت است. این کتاب از مهم‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب‌هایی است که تا به حال در طی سه دهه اخیر، نوشته شده و به زبان‌های گوناگون ترجمه شده است.

کتاب بیشعوری

نخستین جلد از سه گانه بیشعوری در سال ۱۹۹۰ میلادی منتشر شد. خاویر کرمنت تنها قصد نگارش یک تک‌نسخه از این کتاب را داشت اما موفقیت بی‌نظیر و شگفت‌انگیز این کتاب باعث شد تا او در سال‌های بعدی به نگارش کتاب‌های بیشعوری ۲ و ۳ نیز اهتمام ورزد. خاویر کرمنت در این کتاب با زبان طنز کوشیده است تا برخی از مشکلات بشری که ریشه در نوع تعاملات اجتماعی دارد را حل نماید. او معتقد است که بیشعوری یک پدیده همه‌گیر بوده و برای رسیدن به آرامش، باید این پدیده را از زندگی حذف کرد. او برای نگارش این کتاب از صدها داستان و روایت و تجربه شخصی استفاده کرده و البته با زبان طنز و به صورت فکاهی و انتقادی مطالب را بیان کرده است که این به جذابیت بیشتر کتاب منجر شده است.

کتاب بیشعوری ۲

موفقیت چشمگیر بیشعوری ۱ باعث شد تا نویسنده، به نگارش جلد دوم این کتاب مصمم گردد. دومین جلد از کتاب بیشعوری با نام «بیشعوری ۲: بیشعوری تا ابد» در ادامه اثر قبلی منتشر و این کتاب نیز خیلی زود در جهان مشهور شد. در این کتاب، کرمنت کوشید تا حالات و احوالات و طرز فکر بیشعورها را برای مخاطب منعکس نماید! او در همان آغاز کار می‌گوید که این کتاب برای بیشهورها نیست بلکه فقط درباره بیشعورهاست! او معتقد است که بی شعوری بیشتر از آن که به فرد بیشعور لطمه بزند، به جامعه و اطرافیان او آسیب می‌رساند لذا هرکسی باید پارمترهای شناخت بی‌شعوری را بشناسد و در زندگی خود را برای مقابله با افراد بیشعور آماده نماید!

کتاب بیشعوری ۳

«بیشعوری ۳: توطئه بیشعورها»! این عنوان سومین و آخرین جلد از کتابی است که دکتر خاویر کرمنت آن را نوشت! کتابی که همچون دو. کتاب قبلی با قلمی طنازانه، مخاطب را به چالش می‌کشاند.

در این جلد مولف پس از آن‌که به ریشه بیشعوری پرداخته و به شما می‌گوید که بیشعوها از کجا آمده‌اند، به شما یاد می‌دهد که چگونه با توطئه بیشعورها مقابله کنید! مولف می‌گوید که بیشعورها در حال تسخیر دنیا هستند و حمله آن‌ها از حمله مغول‌ها نیز سهمگین‌تر است! لذا جهان باید خود را برای یک جنگ تمام عیار آماده سازد! جنگی که اگر با شکست ما به پایان برسد، بی شعورها دنیا را در دست خود خواهند گرفت!

کتاب بیشعوری ۴

پانزده سال پس از چاپ سومین جلد از کتاب بیشعوری، خاویرکرمنت تصمیم گرفت تا چهارمین جلد از این کتاب را منتشر نماید. جلد چهارم «بیشعور ضدگلوله» نام داشت! در مقدمه کتاب او می‌گوید که ابدا قصد نگارش جلد جدیدی از این کتاب را نداشت. اما یک قرار ملاقات با یک فرد بیشعور به او ثابت کرد که هنوز معضل بیشعوری در جهان حل نشده! لذا خود را موظف به نگارش جلد جدید این کتاب دانست!

این جلد از این کتاب، آخرین نسخه از چهارگانه مشهور بیشعوری است. اما هیچ بعید نیست که در طی سال‌های آینده، دکتر خاویر کرمنت به این فکر بیافتد که لازم است تا برای پیشگیری از نابودی جهان و مبارزه با بی‌شعپرها، یک نسخه دیگر از این کتاب را به عنوان جلد پنجم کتاب بی شعوری منتشر نماید.

نسخه کامل و بدون سانسور کتاب بیشعوری را از کجا پیدا کنیم؟

کتاب بیشعوری توسط محمود فرجامی به فارسی ترجمه شده است. فرجامی به صورت قانونی تمام حق و حقوق و امتیاز نشر این کتاب به زبان فارسی را از دکتر خاویر کرمنت خریداری کرده و کتاب را به فارسی ترجمه کرده است.

برای دانلود نسخه کامل و بدون حذفیات این کتاب، می‌توانید به سایت رسمی مترجم اثر رجوع کرده و کتاب را به صورت کامل دریافت نمایید. برای این کار تنها کافیست تا نام مترجم را گوگل کرده و یا بر روی لینک: کلیک بفرمایید.

کمی هم با خاویر کرمنت آشنا بشویم!

دکتر خاویر کرمنت یک پزشک بود! اما روزی متوجه می‌شود که برخی از رفتارهایش مصداق بیشعوری است و موجب آزار دیگران شده است! او وقتی بیشتر در خود تعمق می‌کند! متوجه می‌شود که باید این معضل را در خود حل نماید!

پس طبابت و پزشکی را رها کرده و به سوی خودشناسی و یافتن ریشه بیشعوری در خود و سپس حل این معضل و درمان خویشتن، می‌پردازد! خاویر کرمنت پس از این که موفق می‌شود خود را نجات دهد، متوجه می‌شود که وظیفه‌ای جهانی بر دوش دارد!

لذا شروع به نوشتن کتاب بیشعوری کرده و سلسله جلسات سخنرانی انگیزشی را برای حل معضل بیشعوری در جهان و مبارزه با بیشعورها، تدارک می‌دهد!

 خلاصه ای از کتاب:

دو شگفتی بزرگ جهان اهرام مصر و مجسمه ابوالهول نیستند آنها عبارتند از اینکه:

1-(چرا بیشعورها به خودشان حق می‌دهند که اینقدر نفرت انگیز رفتار کنند.)

2-(چرا از یادآوری این نکته اینقد می رنجاند.)

آیا از اینکه همسایه تان زباله هایش را در جوی آب می ریزد عصبانی هستید؟آیا تا به حال پیش آمده در اداره ای برای گرفتن یک امضا روزها و ساعت ها در آمد و شد باشید؟ آیا احساس می کنید برخوردهای رئیس تان با شما توهین آمیز است؟تا به حال دلتان خواسته که یک صندلی بر فرق پزشکی بکوبید که وقتی بعد از ساعت ها انتظار و پرداخت حق ویزیت کلان موفق به دیدارش شده اید بدون آنکه اجازه بدهد شما در مورد بیماری تان توضیحی بدهید شروع به نوشتن نسخه کرده؟است؟آیا …

اگر پاسخ تان به این پرسش ها مثبت است, این کتاب برای شماست. چرا که با بیشعورها سروکار دارید. شاید بیشعوری یک بیماری است و مثل تمام بیماری ها,برای پیشگیری و درمانش باید آن را درست شناخت. اگر از مطالب این کتاب رنجیده خاطر شدید می توانی سه کار انجام دهید:

1_ترتیبی بدهید که این کتاب ضاله و نویسنده آن مهدور الدم اعلام شوند.

(تجربه نشان داده که این کار باعث افزایش انفجاری فروش کتاب خواهد شد.)

2_مراسم کتاب سوزان راه بیندازید. این کار توجه رسانه های خبری را جلب خواهد کرد و در حکم تبلیغات رایگان برای ما خواهد بود.

3_نامه اعتراض آمیزی علیه این کتاب برای مسئولان ذیربط بنویسید. به این ترتیب آن ها می فهمند که شما بیشعور هم هستید.

بهترین رمان ایرانی روانشناسی را به همراه کتاب بیشعوری دانلود کرده و این کتابهای جذاب را مطالعه کنید…

دکمه بازگشت به بالا