نشاط

ادامه باخت‌های مهرام در لیگ بسکتبال/ پیروزی‌های سریالی مدافع قهرمانی

تیم بسکتبال مهرام تهران در حالی یک باخت دیگر را متحمل شد که شهرداری گرگان همچنان رقبای خود را از پیش رو برمی‌دارد.

به گزارش مجله روز، هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، امروز (یک‌شنبه – ۲۲ دی ۱۴۰۲) با برگزاری ۶ دیدار پیگیری شد که تیم مدعی مهرام تهران، در دیدار مقابل طبیعت تهران با نتیجه ۷۹ – ۷۶ مغلوب حریف خود شد تا شاگردان فرزاد کوهیان، به روند نزولی خود در هفته‌های اخیر ادامه دهند.

در دیگر بازی امروز نیز تیم مس رفسنجان میزبان ذوب‌آهن اصفهان بود که اصفهانی‌ها موفق شدند با نتیجه قاطع ۵۲ – ۸۱ میزبان خود را شکست دهند.

سومین بازی امروز هم میان تیم‌های فولاد هرمزگان و رعد پدافند هوایی مشهد برگزار شد که بندرعباسی‌ها موفق شدند با نتیجه ۷۷ – ۵۴، پیروز جدال قعر جدولی‌ها شوند.

در ادامه باخت‌های تیم کاله مازندران، نایب قهرمان فصل قبل لیگ برتر، شاگردان علی آرزومندی در این هفته نیز با نتیجه ۸۳ – ۸۸ برابر میزبان خود لیموندیس شیراز مغلوب شدند تا همچنان رنگ و بویی از تیم مدعی سال قبل نداشته باشند.

شهرداری گرگان مدعی و مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر نیز در دیگر بازی حساس امروز با نتیجه قاطع ۹۴ – ۷۴ مهمان خود مس کرمان را از پیش رو برداشت تا همچنان تنها با یک باخت، صدرنشینی خود در فصل جاری را ادامه دهد. 

در آخرین بازی این هفته هم تیم نفت آبادان در یک بازی خارج از خانه با نتیجه نزدیک ۷۶ – ۷۱ مقابل آورتا ساری شکست خورد تا نتواند روند خوب خود در نیم فصل دوم را که دو برد متوالی بود ادامه دهد.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا