عمومی

افتتاح و کلنگ‌زنی ۱۵۰۰ پروژه عمرانی استان بوشهر در دهه فجر – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، احمد محمدی‌زاده عصر پنجشنبه در نشست شورای اداری استان بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام با بیان اینکه سرنوشت ایران در رژیم منحوس پهلوی در اختیار کشورهای آمریکایی و اروپایی بود اظهار داشت: در این دوران مردم و جوانان ایران هیچ اختیاری از خودشان نداشتند، امام راحل و شهدای گرانقدر حماسه آفریدند و ملت ایران را از زیر چکمه‌های استبداد و استکبار نجات دادند.

وی اضافه کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران به قدرتی رسیده که در مقابل تمام جنایتکاران و زورگویان جهان ایستاده و دشمنان ایران اسلامی را در همه عرصه‌ها شکست می‌دهد و موفقیت‌ها در زمینه‌های گوناگون به ارمغان می‌آورد.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه امام راحل، رهبر معظم انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر تحولات بی‌نظیری در جهان رقم زده‌اند، گفت: تلاش بیشتر و مجاهدت شبانه‌روزی برای خدمت‌رسانی به جامعه و مردم فلسفه و رسالت مدیران است و از هیچ کوششی نباید در ارائه خدمت به مردم فروگذاری شود.

محمدی‌زاده اتحاد و انسجام مردم و مسئولان در استان بوشهر را مورد ستایش قرار داد و تصریح کرد: این اتحاد و همدلی در استان بوشهر سبب ایجاد موفقیت‌های بزرگ، مهم و پیشرفت قابل توجه شده که توسعه استان بوشهر در همه بخش‌ها را رقم زده است.

وی این دوران در توسعه و پیشرفت استان بوشهر را خاص و منحصربه‌فرد دانست و بیان کرد: به زعم برخی از مدیران، شاید این دوران که زمینه توسعه و پیشرفت همه جانبه استان بوشهر بیش از پیش فراهم کرده تکرار نشدنی باشد.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه ۴ موضوع مهم و اساسی تا پایان سال در دستور کار قرار دارد اضافه کرد: ان‌شاءالله با تلاش جهادی و انقلابی امید می‌رود این موضوع‌ها به نحو مطلوب مدیریت شود.

محمدی‌زاده از آغاز سفر کاروان خدمت دولت مردمی به دشتی تصریح کرد: این کاروان به همه ۱۰ شهرستان استان بوشهر با حضور مدیران کل دستگاه‌های اجرایی سفر می‌کند که ضمن بررسی مشکلات مردم به‌صورت چهره به چهره در برپایی میز خدمت و ارائه راهکار لازم در حل مشکلات طرح‌های عمرانی، خدماتی و اقتصادی را مورد بررسی قرار می‌دهند.

وی یکی دیگر از برنامه‌های مهم دیگر امسال را دهه فجر انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: در این دهه برنامه‌های مختلف تدارک و تدوین شده است.

استاندار بوشهر از افتتاح طرح‌های مختلف در دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد و خاطرنشان کرد: در این ایام هزار و ۵۰۰ طرح در بخش‌های مختلف از جمله عمرانی، اقتصادی، خدماتی، زیربنایی و اشتغال‌زایی افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.

محمدی‌زاده با بیان اینکه طرح‌های مهمی در طول یک سال گذشته در استان بوشهر اجرایی و یا افتتاح شده است گفت: یکی دیگر از برنامه‌های مهم امسال، برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری به صورت همزمان در ۱۱ اسفند است.

وی با تأکید بر توجه به حضور حداکثری در انتخابات ۱۱ اسفند گفت: برگزاری انتخابات باشکوه و پرشور در دستور کار قرار دارد و در این راستا تلاش همه دست‌اندرکاران به ویژه مدیران دستگاه‌ها امری مهم و ضروری است.

استاندار بوشهر اضافه کرد: دشمنان بار دیگر در اهداف خود ناکام خواهند شد و مردم با حضور حداکثری در سرنوشت جامعه و نظام اسلامی در انتخابات ۱۱ اسفند اقتدار ایران را به نمایش می‌گذارند.

دکمه بازگشت به بالا