نشاط

ایران قهرمان مرحله گروهی جام‌ملت‌های آسیا شد

به گزارش خبرگزاری مجله روز؛اگر تمام تیم‌ها را با امتیاز و تفاضلی که دارند در یک جدول قرار دهیم تیم ملی ایران در صدر قرار خواهد گرفت و بهترین تیم مرحله گروهی می‌شود. ایران با 9 امتیاز، تفاضل گل 5+ و 7 گل زده بالاتر از قطر و عراق 9 امتیازی قرار می‌گیرد و بهترین عملکرد را در بین تمام تیم‌های حاضر در جام‌ملت‌های آسیا داشته.

پس از ایران قطر با 9 امتیاز، تفاضل 5+ و 5 گل زده دومین تیم برتر رقابت‌ها و عراق با 9 امتیاز و تفاضل 4+ در رده سوم قرار می‌گیرد.

در گزارش ورزش سه آمده است: در رتبه‌های بعدی استرالیا و عربستان با امتیاز، تفاضل، گل زده و خورده برابر قرار خواهند گرفت. رتبه ششم و هفتم هم به ژاپن با تفاضل 3+ و بحرین با تفاضل 0 می‌رسد، بحرینی‌ها در حالی که امید چندانی برای صعود نداشتند با 6 امتیاز صدرنشین شدند و ششمین تیم برتر مرحله گروهی شدند.

ازبکستان و تایلند دو تیم دیگری هستند که با 5 امتیاز و با تفاضل 3+ و 2+ در رتبه‌های بعدی قرار دارند، اردن، کره جنوبی، امارات، فلسطین، تاجیکستان و سوریه تیم‌های چهار امتیازی هستند که با توجه به تفاضل گل و گل‌های زده به ترتیب در رده‌های بعدی قرار خواهند گرفت.

ترتیب جدول مسابقات به شکل زیر خواهد بود:

1.ایران 2.قطر 3.عراق 4.استرالیا 5.عربستان 6.ژاپن 7.بحرین = 8.ازبکستان 9.تایلند 10.اردن 11.کره جنوبی 12.امارات 13.فلسطین = 14.تاجیکستان = 15.سوریه 16.اندونزی = 17.عمان = 18.قرقیزستان 19.چین 20.مالزی 21.لبنان 22.ویتنام 23.هنگ کنگ 24.هند

251 251

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا