استان ها

بررسی مشکلات ۲۰۹ واحد در کارگروه رفع موانع تولید استان سمنان

مجله روز/سمنان مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از اجرایی شدن ۶۸ درصد مصوبات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.

یادگار احمدی امروز (۲۶ دی ماه) در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: در ۹ ماهه امسال، مشکلات ۲۰۹ واحد تولیدی در جلسات این کارگروه بررسی شد و در جهت رفع موانع ۳۶۵ مصوبه به تصویب اعضای کارگروه رسید.

وی بیان کرد: از مجموع مصوبات کارگروه ستاد تسهیل، ۶۸ مصوبه مربوط به تامین مالی، ۱۵۴ مورد مربوط به تسهیلات، ۶۹ مصوبه مربوط به امور زیربنایی، ۹ مصوبه مربوط به امور مالیاتی، ۱۲ مصوبه مربوط به تامین اجتماعی و … است که ۶۸ درصد مصوبات اجرا شده و ۳۲ درصد نیز در دست اقدام است.

او از بررسی مشکلات پنج واحد تولیدی صنعتی استان در این جلسه خبر داد و افزود: در این نشست که با حضور اعضای کارگروه و مدیران بانک‌های عامل برگزار شد، مشکلات و موانع بانکی و زیربنایی پنج واحد تولیدی استان بررسی شد.

احمدی با اشاره به دیگر دستور این نشست، گفت: ارائه گزارش بانک‌های عامل استان درباره پرداخت تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی صنعتی و کشاورزی، ارائه گزارش کارگروه رشد تولید توسط اداره کل صمت استان و ارائه گزارش پیگیری مصوبات و عملکرد ۹ ماهه امسال کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید استان از دیگر دستور کار این جلسه بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا