فرهنگ و هنر

بیانیه مرکز مقاومت بسیج بنیاد در حمایت از پاسخ قاطع سپاه پاسداران به شرارت‌های دشمنان

مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در حمایت از پاسخ قاطع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به شرارت‌های دشمنان این مرز و بوم بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش مجله روز، مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در حمایت از پاسخ قاطع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به شرارت‌های دشمنان این مرز و بوم بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن به این شرح است:
 
«بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم
أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَإِنَّ اللَّهَ عَلَی نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ (۳۹ حج)
نور روشنگری که خون زائران سردار دل‌ها در سالروز ولادت صدیقه طاهره سلام‌الله علیها به همراه داشت، چراغ هدایت‌گری شد تا بار دیگر چهره حقیقی و ددمنشانه رژیم صهیونیستی، آمریکا و هم پیمانانشان و هر آنکس که دستش به خون مردم بی‌گناه و مظلوم در سرتاسر جهان آلوده است، رسوا شود.

کاش چشم‌های کورشان یک بار برای همیشه بر این حقیقت عظیم گشوده می‌شد که ملتی که سرور آزادگان جهان را الگوی خویش می‌داند، از مرگ و شهادت نمی‌هراسد و مرگ سرخ را فخر خویش می‌داند.

حمله موشکی غرورآمیز سپاه پاسداران به مواضع دشمنان انقلاب اسلامی پیام‌های گسترده‌ای داشت؛ یکی از این پیام‌ها، اعلام چشمان بیدار و هوشیار نیروهای اطلاعاتی نسبت به افراد و اماکن پوششی بود که در صدد طراحی اقدامات مخرب علیه مواضع و منافع و امنیت ملت بزرگ ایران هستند، این حملات، نمایش شناسایی دقیق افراد و محل‌هایی بود که تصور می‌کردند در قالب تجارت و سیاحت می‌توانند به ایران ضربه وارد کرده و منافع جمهوری اسلامی ایران را به صورت غیرمستقیم مورد هجمه قرار دهند.

مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن محکوم کردن جنایات و عملیات تروریستی اخیر در کرمان، به تمامی جهان‌خواران و ایادی آنان یادآوری می‌کند که بسیجیان این مرز و بوم تا آخرین قطره خون پای اهداف بلند انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و دست همه دشمنان را از دین و آیین و خاک مقدس مقاومت کوتاه خواهند کرد. باذن الله»
انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب هنری

از ریتم و صداهای کلمات استفاده می‌کنم تا شما را در یک سفر صوتی همراه کنم.
دکمه بازگشت به بالا