عمومی

خدمات رسانی گسترده ناوگان اتوبوسرانی تبریز در یوم الرغائب – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، محمد حسین‌زاده با اعلام این خبر گفت: با توجه به افزایش میزان تقاضای شهروندان برای عزیمت به آرامستان‌های سطح شهر، این سازمان با تخصیص ناوگان مورد نیاز در قالب ناوگان بخش خصوصی و ملکی با نظارت و کنترل عوامل بهره‌برداری و گشت‌های نظارت و بازرسی و پشتیبانی فنی و امدادی، اقدام به ارائه خدمات مناسب و بهینه برای جابجایی شهروندان عزیز در این روز خواهد کرد.

وی افزود: سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری تبریز با اختصاص بیش از ۸۰ دستگاه اتوبوس بخش خصوصی از ساعت ۷:۳۰ صبح روز پنجشنبه ۲۸ دی ماه، جابجایی مسافرین محترم را در مسیرهای مربوطه بر عهده خواهد داشت و در کنار این خدمات گسترده، سایر خطوط بویژه سامانه اتوبوس‌های تندرو، خدمات روزمره خود را با تمامی توان ارائه خواهند کرد و شهروندان عزیز می‌توانند از این خدمات نیز بهره‌مند شوند.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری تبریز ادامه داد: تعدادی از اتوبوس‌های واحد گشت نیز برای پشتیبانی خدمات رسانی در گلزار شهدای وادی رحمت جهت ارائه خدمات مطلوب‌تر جهت استقرار پیش بینی شده که در صورت نیاز به اتوبوس بیشتر وارد شبکه خدمات رسانی خواهند شد.

وی تشریح کرد: سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری تبریز با تمامی توان و با ارائه خدمات مناسب و بهینه به لحاظ کیفی و کمی در مسیرهای ذیل در یوم الرغائب در خدمت شهروندان عزیز خواهد بود.

گلزار شهدای وادی رحمت (حرکت اتوبوس‌ها از ابتدای ضلع غربی پایانه محققی)، آرامستان ملک (حرکت اتوبوس‌های ۱۲۰ شهید بهشتی از پایانه میدان شهدا)، آرامستان بقائیه (حرکت اتوبوس‌های مسیر ۱۰۲ شهید منتظری از ضلع شرقی پایانه محققی) و آرامستان امامیه (حرکت اتوبوس‌های مسیر ۱۰۴ مشروطه_ترمینال از ضلع شرقی پایانه محققی) خواهد بود.

دکمه بازگشت به بالا