نشاط

صعود تیم نونهالان پرسپولیس قائمشهر به مراحل پایانی لیگ برتر کشور

مجله روز/مازندران تیم فوتبال نونهالان پرسپولیس قائمشهر با سرمربیگری علیرضا رامشگر ضمن کسب مقام قهرمانی در گروه خود، به مراحل پایانی لیگ برتر نونهالان کشور راه یافت.

علی رضا کوهی مربی تیم نونهالان پرسپولیس قائمشهر در گفت‌وگو با خبرنگار مجله روز اظهار کرد: نونهالان پرسپولیس قائمشهر با قهرمانی در سوپر لیگ استان و کسب رتبه نخست در هر دو مرحله لیگ مناطق به لیگ برتر کشور راه یافت.

کوهی افزود: لیگ برتر نونهالان کشور از مهرماه امسال در پنج گروه هفت تیمی آغاز شد که نونهالان با استعداد و سخت کوش قائمشهر دو هفته به پایان مسابقات، صعود خود را به مرحله نهایی لیگ برتر قطعی کردند. همچنین محمد حسین مومنی از این تیم به‌عنوان آقای گل لیگ برتر به اردوی تیم ملی دعوت شد.

مربی تیم نونهالان پرسپولیس قائمشهر با قدردانی از زحمات برادران رامشگر برای فوتبال این شهرستان، اظهار کرد: هر چند مدیران و مسئولان شهر و استان، حمایت چندانی از تیم ما نداشتند، ولی با تلاش و پیگیری های برادران رامشگر که از بزرگان فوتبال کشور بودند، توانستیم مسابقات را به بهترین شکل، برگزار نماییم و نتایج درخشانی بدست بیاوریم. امیدواریم در مراحل پایانی نگاه ویژه ای به این تیم بشود.

صعود تیم نونهالان پرسپولیس قائمشهر به مراحل پایانی لیگ برتر کشور

این مربی جوان گفت: در کنار تیم نونهالان، تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس قائمشهر در لیگ مناطق کشور،  تیم جوانان در سوپر لیگ استان و تیم امید پرسپولیس قائمشهر در لیگ یک کشور حضور دارند.

کوهی که از مربیان پرتلاش شهرستان سوادکوه است با اشاره به استعدادهای فوتبالی شهرستان افزود: حضور ۶ بازیکن نونهالان سوادکوهی در تیم پرسپولیس قائمشهر، نشان از ظرفیت مناسب فوتبال در رده های پایه سوادکوه دارد که با حمایت و توجه بیشتر به ستاره های آینده فوتبال  کشور تبدیل خواهند شد.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا