استان ها

عملیات ارتقاء کیفی “نفت کوره” پالایشگاه کرمانشاه وارد فاز اجرایی شد

مجله روز/کرمانشاه سخنگوی شرکت پالایش نفت کرمانشاه، از آغاز عملیات اجرایی ارتقاء کیفی نفت کوره تولیدی این شرکت خبر داد.

محمدرضا امامی‌نیا با اعلام این خبر اظهار کرد: پیش از این، قراداد ارتقاء کیفی نفت کوره تولیدی پالایشگاه کرمانشاه میان مدیرعامل این شرکت و مدیرعامل شرکت دانش بنیان آذر انرژی تبریز منعقد شده بود و هم اکنون این پروژه وارد فاز اجرایی شد. 

وی اظهار کرد: هدف از اجرای این پروژه کاهش گوگرد نفت کوره از ۳.۲ درصد به هشت دهم درصد است. همچنین با اجرای این پروژه ۳۰ درصد از نفت کوره تولیدی پالایشگاه کرمانشاه به نفت گاز تبدیل خواهد شد. 

امامی نیا یادآور شد: اجرای این پروژه نقش مهمی در کاهش آلاینده‌های زیست محیطی، ارتقاء شاخص‌های کیفی فرآورده‌های نفتی، افزایش سوددهی و توسعه پالایشگاه‌ کرمانشاه خواهد داشت. 

سخنگوی پالایشگاه کرمانشاه ادامه داد: یکی از چالش‌های اصلی شرکت های پالایشی کشور بحث تولید نفت کوره است که خوشبختانه پالایشگاه کرمانشاه با اعتماد به دانش بومی مهندسین جوان کشور و پرسنل توانمند شرکت، برای اولین بار در کشور گامی موثر در این راستا برداشته است. 

به  گزارش مجله روز، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه، امامی نیا همچنین با تقدیر از حمایت‌های مهندس هادی درویش وند سهامدار پالایشگاه کرمانشاه در انعقاد این قرارداد گفت: در طول هفت سال اخیر که بخش خصوصی مدیریت شرکت پالایش نفت کرمانشاه را برعهده داشته، نهایت تلاش خود را در مسیر توسعه و افزایش کیفیت محصولات تولیدی این شرکت به کار برده و با انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود، نگاه ویژه‌ای به توسعه همه جانبه استان و کشور داشته و دارد.

عملیات ارتقاء کیفی "نفت کوره" پالایشگاه کرمانشاه وارد فاز اجرایی شد

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا