واکنش یک پرسپولیسی به خط خوردن نوراللهی

محمود کلهر پیشکسوت پرسپولیس در مورد بازی با بورکینافاسو گفت: به نظر من حریف تیم بسیار خوبی بود و به ما کمک کرد تا در این بازی نفرات اصلی را بشناسیم. گویا یک بازی هم در قطر داریم و آن بازی هم برای شناخت نفرات اصلی است. البته یکسری از بازیکنان که در ترکیب هستند و جایگاه ثابتی دارند اما در یکسری پست‌ها جابه‌جایی زیاد جالب نیست. در مجموع، این تیم ملی با مدیریت خوب قلعه‌نویی اگر قرعه خوبی به ما بخورد، می‌توانیم جزو چهار تیم و حتی فینالیست جام باشیم.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص خط خوردن نوراللهی توضیح داد: مسائل انضباطی حرف اول را می‌زند. یک مربی اگر نظم لازم را در اردوی تیم ملی فراهم کند، می‌تواند به ما کمک کند. اگر بهترین بازیکن تیم ملی هم باشد و اگر دلش با تیم ملی نباشد و از آن چارچوب انضباط خارج شود کنار گذاشته شود بهتر است. البته منکر توانایی نوراللهی نمی‌شوم و می‌دانم شاید سوءتفاهمی شده و بهتر است با سرمربی تیم ملی در میان بگذارد. احمد بازیکن شایسته‌ای به لحاظ اخلاقی و فنی است و من ندیدم که وارد حاشیه شود و بهتر بود باز هم با او صحبت شود. در مجموع در تیم باید نظم و انضباط حاکم باشد.

وی افزود: در گذشته هم اتفاق افتاده که یکسری از بازیکنان به فرامین مربی گوش ندادند و شاید خود بازیکن بیشتر لطمه ببیند. حیف است، می‌دانم که احمد به لحاظ اخلاقی و فنی خوب است و با مربی جلسه می‌گذاشت و عذرخواهی می‌کرد و می‌شد رفع کرد این کدورت‌ها را.

او در مورد بازیکنان جوان ایران گفت: ما چند بازیکن جوان خیلی خوب داریم یکی بازیکن سپاهان است به نام حسین‌نژاد که شایستگی دعوت به تیم ملی را داشت و شاید یکی، دو بازیکن نوجوان که در جام جهانی بودند هم کنار تیم قرار می‌گرفتند اتفاق خوبی بود. به جای یکسری بازیکنان باتجربه که مطمئنم کمتر به آنها بازی می‌رسد این نوجوانان می‌توانستند تجربه کسب کنند و در آینده عصای دست مربیان باشند.

کلهر در پاسخ به این سوال که ایا تیم ملی به بازیکنان لژیونر متکی است؟ اظهار داشت: در رابطه با سوال شما بهترین ترکیب بازیکنانی هستند که سال‌ها کنار هم بازی کردند مثلا شجاع در کنار کنعانی‌زادگان یا چپ و راس‌ها که فوق‌العاده هستند. در مرکز زمین قدوس و عزت‌اللهی یا در خط حمله آزمون و طارمی که می‌توانند هر خط دفاعی را به‌هم بزنند. در مجموع کمبود مهره نداریم امیدوارم مدیریت خوبی شود و مهره‌چینی خیلی می‌تواند کمک کند. اگر مدیریت خوبی شود، می‌توانیم جزو دو، سه تیم اول باشیم.

251 251

دکمه بازگشت به بالا