کشف ۹۲ کیلوگرم هروئین از خانه زوج جوان/ بازداشت قاچاقچی سابقه‌دار سوخت

فرمانده انتظامی شهرستان ری از کشف ۹۲ کیلوگرم هروئین از خانه یک زوج موادفروش خبر داد.

به گزارش مجله روز، سرهنگ محمد قاسم طرهانی به تشریح دو مورد از ماموریت‌های پلیس شهرستان ری در شبانه‌روز اخیر پراخت و گفت: یکی از این ماموریت‌ها مربوط به کشف سوخت قاچاق است. روز گذشته تیم عملیات کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان در حین گشت‌زنی در محدوده  خیابان شهید رجایی بودند که موفق به شناسایی  یک دستگاه خودروی کامیون حامل سوخت قاچاق شدند. در ادامه با اعلام  توقف خودرو و  بازرسی از آن ۳۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف و توقیف شد.

وی با بیان اینکه خودروی مذکور با هماهنگی انجام شده توقیف و به پارکینگ منتقل شد، گفت:‌ راننده این خودرو نیز دستگیر و در بررسی سوابقش مشخص شد که او دارای سابقه قاچاق سوخت است. این فرد پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری همچنین از دستگیری یک زوج موادفروش در عملیاتی دیگر خبر داد و گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر فرمانده انتظامی شهرستان ری با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی متوجه شدند که یک زوج در محدوده این شهرستان محل سکونت خود را به پاتوق توزیع مواد مخدر تبدیل کرده و افراد مشکوکی به این مکان رفت و آمد دارد. 

وی با اشاره به شناسایی محل فعالیت این زوج، گفت: در جریان تحقیقات تکمیلی انجام شده از سوی ماموران مشخص شد که این دو نفر از توزیع کنندگان موادمخدر هستند. در همین راستا نیز هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم اخذ شد. سرانجام روز گذشته تیم عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ری،  به مخفیگاه متهمان اعزام و موفق شدند  در یک عملیات پلیسی این زوج را در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کنند.

طرهانی با اشاره به بازرسی از مخفیگاه متهمان گفت: ماموران در جریان بررسی‌های بیشتر از مخفیگاه متهمان ۹۲ کیلو و ۴۰۰ گرم  هروئین را که به طرز ماهرانه‌ای در چند نقطه از منزل جاساز شده بود، کشف و ضبط کردند. در ادامه متهمان نیز  به مقر انتظامی منتقل شده و تحت بازجویی قرار گرفتند که در جریان آن به جرم خود اعتراف کردند. این زوج پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم به دادسرا معرفی شدند. 

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا