نشاط

یک ملی‌پوش در آستاته حضور در پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس این روزها و بعد از جدایی یحیی گل‌محمدی از جمع قرمزها به دنبال انتخاب سرمربی جدید است.

مدیریت باشگاه تلاش دارد تا دوباره با برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق خود قرارداد ببندد و این روزها به دنبال فراهم کردن شرایط برای بازگشت این مربی محبوب و کروات است.

رضا درویش و مدیران پرسپولیس در کنار انتخاب سرمربی جدید و برای اینکه زمان را از دست ندهند در تلاش هستند برای تقویت تیم و حضور هر چه بهتر در ادامه رقابت‌های لیگ برتر در فصل نقل و انتقالات بازیکنان مورد نیاز خود را جذب کنند و علیرغم جدایی گل‌محمدی پیگیری‌ها برای تقویت این تیم همچنان ادامه دارد.

از طرفی با توجه به سرباز شدن میلاد سرلک و جدایی وی از سرخ‌پوشان این باشگاه به دنبال جذب جانشین وی در ترکیب پرسپولیس است

به همین خاطر در روزهای اخیر درویش مذاکراتی با بازیکنان مدنظر خود داشته که یکی از این بازیکنان محمد خدابنده‌لو ستاره تیم مس رفسنجان است.

باشگاه پرسپولیس برای جذب این بازیکنان مذاکراتی با باشگاه مس رفسنجان داشته که توافق بین طرفین حاصل شده و به نظر می‌رسد این انتقال نهایی شده و به زودی باید منتظر باشیم تا از خدابنده‌لو به عنوان نخستین خرید زمستانی سرخ‌پوشان رونمایی شود.

خدابنده‌لو در فصل گذشته نیز مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته بود که انتقال وی نهایی نشد و وی راهی گل‌گهر سیرجان شد.

258 258

نویسنده تحریریه علوم ورزشی

با استفاده از سبک نوشتاری زیبا و توصیفات جذاب، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی گزارش‌های مفصل و زنده از رویدادها و مسابقات ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در به اشتراک گذاری احساسات و لحظات برجسته ورزش با شما دوستان ورزشی قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای هیجان انگیز ورزشی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا