تندرستی

۵۳ بیمار بستری در بیمارستان گاندی به بیمارستان‌های دیگر منتقل شدند/ بیمارستان گاندی تخلیه است

معاون درمان وزیر بهداشت درباره حادثه آتش‌سوزی بیمارستان گاندی گفت: ۵۳ بیمار بستری در بیمارستان گاندی به بیمارستان‌های دیگر منتقل شدند و اکنون بیمارستان تخلیه است.

به گزارش مجله روز، دکتر سعید کریمی با اشاره به حادثه آتش سوزی در بیمارستان گاندی تهران گفت: در مجموع ۹۳ بیمار در این بیمارستان حضور داشتند که بیماران سرپایی بلافاصله تخلیه شدند.

وی افزود: ۵۳ بیمار نیز بستری بودند که با سرعت و با هماهنگی با بیمارستان‌های معین از جمله بیمارستان شهدای تجریش، فیروزگر، دی، کسری و یاس بلافاصله با آمبولانس‌ها و اتوبوس آمبولانس‌های مجهز منتقل شدند و اکنون بیمارستان تخلیه است.

کریمی ادامه داد: تا به این لحظه فوتی ناشی از آتش‌سوزی، سوختگی و خفگی در بیمارستان نداشته‌ایم؛ البته برخی از بیماران از قبل بیماری وخیمی داشتند و جراحی سنگین شده بودند؛ به عنوان مثال یکی از بیماران همین امروز صبح دو بار احیا شده بوده است. اما بیماری که در اثر آتش سوزی دچار آسیب یا فوت شده باشد، نداریم.

وی گفت: در این حادثه ۱۰ اتوبوس آمبولانس و همچنین چندین دستگاه آمبولانس به تناوب برای انتقال و جابجایی بیماران به کار گرفته شد.

انتهای پیام

نشر مقالات علمی

به عنوان نویسنده علمی و پزشکی، هدفم این است که با ارائه محتواهایی مبتنی بر تحقیقات علمی، شما را در مسیر سلامتی بهتر همراهی کنم و بهترین روش‌ها و راهکارها را به شما معرفی کنم.
دکمه بازگشت به بالا