ایرانی کسب و کارعمومی

آموزش دریافت لایک رایگان برای پست و ریلز اینستاگرام

اگر برای مدتی در اینستاگرام فعالیت داشته باشید، احتمالاً می‌دانید که بیشتر افراد به دنبال افزایش فالوور، لایک، کامنت و … هستند. بر اساس الگوریتم‌های اینستاگرام، بالا جزو مهم‌ترین عوامل در پیشرفت پیج‌ها می‌باشد. از مواردی که در محاسبه‌ی نرخ تعامل نقش دارد و از اهمیت زیادی هم برخوردار است، میتوان به تعداد لایک پست‌ها اشاره کرد. لایک (Like) پست‌ها در اینستاگرام از سوی کاربران به این معنی است که آن‌ها محتوای شما را می‌پسندند. شما میتوانید از طریق https://mymember.shop/خرید-لایک-اینستاگرام در سایت مای ممبر اقدام به خرید لایک برای صفحه اینستاگرام خود کنید.

چگونه لایک پست‌های اینستاگرام خود را افزایش دهیم؟

اکنون که از اهمیت تعداد لایک مطلع هستید، چنانچه تصمیم به افزایش لایک در اینستاگرام دارید، باید ترفندهایی را برای این کار بگیرید. ما در ادامه، روش هایی را معرفی می‌کنیم که با استفاده از آن‌ها کاربران به راحتی روی آیکون قلب زیر پست شما کلیک خواهند کرد. در پایان نیز 3 راهکار شگفت انگیز برای افزایش هرچه بیشتر لایک در اینستاگرام را خواهیم آموخت که پیج شما را متحول خواهند کرد. پس حتما تا انتها با ما همراه باشید!

0. خرید لایک اینستاگرام

بهترین و سریعترین راه برای افزایش لایک اینستاگرام این است که برای پست‌های پیجتان، تعدادی لایک اولیه خریداری کنید و در کنار آن به تولید محتوای باکیفیت نیز ادامه دهید. وقتی بازدیدکنندگان جدید محتوای باکیفیت شما را می‌بینند و همچنین مشاهده می‌کنند که افراد زیادی آن‌ها را لایک کرده‌اند، آن‌ها هم به لایک کردن پست‌ها ترغیب می‌شوند. خود شما بیشتر برای لایک یک پست ده هزارتایی ترغیب می‌شوید یا پستی که فقط ده، بیست تا لایک گرفته است؟ پنل شبکه‌های اجتماعی اینبو بهترین و باکیفیت‌ترین سرویس‌های خرید لایک اینستاگرام را با بهترین قیمت ارائه می‌کند. کافی است پکیج‌های متنوع را مشاهده کنید و بسته دلخواه خود را انتخاب نمایید!

1. برای افزایش لایک اینستاگرام محتوای خوب منتشر کنید!

گام اول برای پیشرفت در اینستاگرام مخصوصاً افزایش لایک، تولید محتوای مناسب است. حتی اگر پیج شما بازدیدکننده‌های زیادی داشته باشد، اما از محتوای با کیفیتی برخوردار نباشد، نخواهید توانست آن‌ها را در صفحه‌ی خود نگه دارید. بنابر این فرصت طلایی را برای پیشرفت در اینستا و افزایش لایک از دست خواهید داد. پس اگر می‌خواهید تعداد لایک پست‌های پیج خود را بیشتر کنید، در مرحله‌ی اول باید محتوای خود را از لحاظ فنی و ظاهری بهینه کنید.

2. در پست‌های خود از هشتگ‌ها استفاده کنید!

هشتگ‌های اینستاگرامی عامل مهمی در پیشرفت پیج هستند. استفاده از این ابزارها می‌تواند به افزایش لایک در پیج شما کمک بزرگی بکند. کسانی که هشتگ‌های استفاده‌شده در پست شما را جستجو کنند، به محتوای شما دسترسی خواهند یافت و در صورت پسندیدن، آن را لایک خواهند کرد. برای استفاده‌ی حرفه‌ای از هشتگ‌ها باید نکات خاصی را رعایت کنید. برای آشنایی با این نکات و راهنمایی‌های دیگر در رابطه با به کارگیری هشتگ‌ها، مقاله‌ی را مطالعه فرمایید.

3. استفاده از هشتگ در بیو و استوری اینستاگرام برای افزایش لایک!

شاید با خواندن تیتر بالا با خود بگویید استفاده از هشتگ در بیو و استوری نمی‌تواند برای افزایش لایک در اینستاگرام موثر باشد. اما باید به این نکته توجه داشته باشید، درست است که استوری و بیو نمی‌توانند به صورت مستقیم روی تعداد لایک‌ها تأثیرگذار باشند، اما با بالا بردن میزان بازدیدکنندگان پیج، می‌توانند باعث افزایش لایک پست‌های شما در اینستا شوند.

4. تگ کردن افراد یا برندها برای افزایش لایک در اینستاگرام

5. عنوان جذاب ولی دقیق بنویسید!

در پست ها و ریلزهایی که برای آن ها کاور تنظیم میکنید، اکثرا یک عنوان چند کلمه ای نیز نوشته میشود. هرچقدر عنوان محتوای شما جذاب و اصولی باشد، امکان بیشتری وجود دارد که توجه کاربر را جلب کنید؛ اما باید مواظب باشید که در این قسمت از عنوان گمراه کننده استفاده نکنید! بگذارید کمی راحت تر حرف بزنیم. اگر لایک بیشتر میخواهید، باید رضایت کاربر را جلب کنید.

اینکه در عنوان پست یا ریلز به موردی اشاره کنید که قرار نیست در پست در مورد آن حرف بزنید، شاید بازدیدکننده بیشتری برای شما جلب کند، اما نارضایتی بیشتری نیز به دنبال خواهد داشت.  سعی کنید عنوان پست اینستاگرام شما دقیق، کوتاه، جذاب و گیرا باشد. همچنین، از چینش و فونت مناسب استفاده کنید و نیز سعی کنید دقیقا همان چیزی را در عنوان بنویسید که قرار است در مورد آن صحبت کنید.

6. از کپشن مناسب استفاده کنید!

نوشتن یک کپشن خوب، حرفه‌ای و البته مرتبط می‌تواند باعث افزایش لایک پست های پیج شما شود. اگر تصویر پست منتشرشده در پیج، دارای ابهام و یا نیازمند راهنمایی و توضیح باشد، می‌توانید با استفاده از نوشتن یک کپشن خوب این کار را انجام دهید.

7. برای افزایش لایک اینستاگرام، لوکیشن خود را در پست تگ کنید!

مشخص کردن لوکیشن پست، یکی دیگر از روش‌هایی است که می‌تواند به صورت غیرمستقیم در افزایش لایک اینستاگرام نقش داشته باشد. اگر برای پست‌های اینستاگرامی خود لوکیشن تنظیم کنید، کاربران در صورت جستجوی آن لوکیشن، خواهند توانست پست شما را مشاهده کنند. بدین ترتیب شانس لایک خوردن پست شما توسط افراد بیشتری فراهم خواهد شد.

8. داشتن تقویم محتوایی برای افزایش لایک در اینستا

اگر به عنوان یک برند در اینستاگرام فعالیت دارید، برای افزایش لایک بهتر است برای کار خود یک تقویم محتوای تنظیم نمایید. داشتن تقویم محتوایی به این معنی است که شما باید پست‌های خود را در فواصل معین و ساعت‌های از پیش تعیین‌شده انتشار دهید. این کار باعث خواهد شد تا کاربران از زمان انتشار محتوا در پیج شما اطلاع داشته باشند و برای مشاهده‌ی آن، آنلاین باشند. بدین ترتیب با مشاهده‌ی پست شما توسط افراد بیشتر، مطمئناً لایک بیشتری هم دریافت خواهید کرد.

9. زمان مناسب انتشار محتوا در پیج خود را بیابید!

مطمئنا برای برنامه ریزی زمانی به این نیاز دارید که بدانید چه زمانی بهترین موقع برای پست گذاشتن است. طبیعتاً زمانی برای انتشار محتوا مناسب است که کاربران بیشتری در اینستاگرام آنلاین باشند. در این صورت، بازدید پست و به دنبال آن تعداد لایک پست منتشرشده افزایش خواهد یافت. اما چگونه بفهمیم فالوورهای ما چه زمانی آنلاین هستند؟ اینستاگرام در ابزار آنالیز خود، قسمتی را برای اطلاع از این موضوع قرار داده است.

3 راهکار جدید و فوق العاده برای افزایش لایک اینستاگرام شما

همانطور که قول داده بودیم، هم اکنون وقت آن رسیده که روش‌هایی را معرفی کنیم که با استفاده از آن‌ها، تیرهای آخر را هم به نشان بزنید. افزایش لایک در انتظار شما است؛ پس بیشتر از این منتظر نمانید.

1. علاقه‌مندی‌های مخاطبین خود را شناسایی کنید!

به شما اطمینان می‌دهیم شناخت فالوورهای پیج باعث افزایش لایک در پیج شما خواهد شد. اگر به خوبی مخاطبین خود را آنالیز کنید و علاقه‌مندی‌های آن‌ها را بشناسید، می‌توانید بر اساس آن‌ها محتوای جدید تولید کنید. می‌توانید از این روش برای تولید محتوا استفاده کنید و میزان محبوبیت پست‌های خود را بین مخاطبین پیج خود به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

2. دادن جایزه برای لایک پست به منظور افزایش لایک اینستاگرام

یکی از ترفندهایی که می‌توانید با استفاده از آن، فالوورهای خود را به لایک کردن پست‌ها ترغیب کنید، برگزاری مسابقه و دادن جایزه به افراد برنده است. برای مثال می‌توانید شرایط زیر را برای مسابقه‌ی خود تعیین نمایید:.

فالوورها باید:

  • پست را لایک کنند.
  • آن را در استوری پیج خود به اشتراک بگذارند.
  • زیر پست، چند نفر از دوستان خود را تگ کنند.

سپس اعلام کنید که به قید قرعه به چند نفر از کسانی که به این شرایط عمل کنند، جوایزی تعلق خواهد گرفت. مطمئن باشید علاوه بر افزایش لایک، نرخ تعامل پیج شما هم به میزان قابل توجهی بیشتر خواهد شد.

3. با اینفلوئنسرها همکاری کنید!

بدیهی است که در هیچ بیزینسی نمی‌توان تأثیر تبلیغات را بر پیشرفت سریع‌تر انکار کرد. تبلیغات پیج‌های اینستاگرامی توسط اینفلوئنسرها نوع خاصی از تبلیغات در فضای مجازی به شمار می‌رود که نقش بسیار زیادی بر کسب و کارها دارد. می‌توانید اینفلوئنسرهای مرتبط با حوزه‌ی کاری خود را بیابید و شرایط همکاری با آن‌ها را بررسی کنید. سپس بهترین گزینه را انتخاب کرده و تبلیغ پیج خود را به او بسپارید. بعد از تبلیغ پیج شما در پیج اینفلوئنسر، شاهد افزایش فالوور و لایک در صفحه‌ی خود خواهید بود.

دکمه بازگشت به بالا