اقتصادی

تاکید استاندار “خوزستان” بر رعایت استاندارد لازم در اجرای آسفالت و ایمن‌سازی جاده‌ها

مجله روز/خوزستان استاندار خوزستان بر رعایت استاندارد لازم در اجرای آسفالت و ایمن‌سازی جاده‌ها تاکید کرد.

علی اکبر حسینی محراب امروز، ۲ اسفندماه در سیزدهمین جلسه کمیسیون ایمنی راه‌های استان خوزستان با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی تمام تلاش خود را برای بهسازی راه‌ها به‌کار گیرند، اظهار کرد: هرگونه عاملی که باعث جلوگیری از تصادفات جاده‌ای در راه‌های استان می‌شود در اولویت قرار گیرد.

به گزارش مجله روز به نقل از استانداری خوزستان، وی با بیان اینکه تصادفات را باید تا حد امکان کاهش داده و حذف کنیم، افزود: روکش آسفالت جاده‌ها و مسائل ایمن‌سازی به نحوی انجام شود که استاندارد لازم را داشته باشد.

استاندار خوزستان گفت: طرح‌های اجرایی را به پیمانکاران با تجربه و قوی بسپاریم تا متحمل هزینه‌های سنگینی برای بهسازی مجدد نشویم.

حسینی محراب با بیان اینکه وضعیت راه‌ها مطلوب نیست، اظهار کرد: وضعیت راه‌های استان قابل قبول نیست و باید به صورت اساسی در این زمینه اقدام شود.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

درود بر شما! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه هستم و به پوشش اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد می‌پردازم. با داشتن دانش عمیقی از پیچیدگی‌ها و رویدادهای مختلف در حوزه اقتصاد، تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین اخبار و تحلیل‌های قابل اعتماد را به شما ارائه دهم.
دکمه بازگشت به بالا